Bilgi Arşivi

Konuşanlar Bilet Fiyatları 2023 – Hasan Can Kaya Bileti Nasıl Alınır?

Hasan Can Kaya‘nın hazırlayıp sunduğu stand-up programı “Konuşanlar” son dönemlerde özellikle gençler tarafından en çok takip edilen programlarından. Programa konuşan veya seyirci olarak katılmak isteyenlerin en çok merak ettiği Hasan Can Kaya Konuşanlar bilet fiyatları 2023 Ne kadar? Konuşalar bileti nereden, nasıl alınır? Konuşanlar bileti ne zaman satışa çıkıyor? sorularının yanıtlarına makalemizden ulaşabilirsiniz.

Konuşanlar Bileti Nereden, Nasıl Alınır?

Hasan Can Kaya tarafından hazırlanıp sunulan ‘Konuşanlar’ programına izleyici olarak katılabilmek için bilet almak gereklidir. Hasan Can Kaya ‘Konuşanlar’ programının biletleri sadeceweb sitesi www.mobilet.com üzerinden ve ‘Mobilet’ uygulaması üzerinden alınmaktadır.

Bilet iade ve değişiklik talepleri için 0 850 502 36 26 nolu Mobilet Çağrı Merkezi aranarak ya da web sitesinden işlem yapılabilir.

Hasan Can Kaya ‘Konuşanlar’ programına bilet almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Konuşanlar programına 18 yaşından küçükler katılamaz.
  • Biletler kişiye özeldir ve devredilemez. .
  • Programda numarasız oturma düzeni vardır.
  • Etkinlik Süresi : 2 Bölüm olmak üzere ara hariç toplam 3.5-4 saattir.

Hasan Can Kaya konuşanlar programı İstanbul Grand Pera’da çekilmektedir. Beyoğlu ilçesinin Taksim Hüseyin Ağa Mahallesi’nde bulunan Grand Pera, programın çekildiği ana bir merkez. Programa katılmak için bilet alan izleyiciler burada yapılan çekimlere katılıyor. .


Hasan Can Kaya ‘Konuşanlar’ Bilet Fiyatları 2023

Hasan Can Kaya ‘Konuşanlar’ programı bilet fiyatları 2023 yılında 275 TL olarak belirtildi. Eğer ön sıralarda yer almak istiyorsanız ödemeniz bilet fiyatları program tarihine göre değişiklik gösterebiliyor.

Konuşanlar biletleri dakikalar içinde tükendiği için ne zaman satışa çıktığını öğrenip biletinizi hemen almalısınız.


Konuşanlar Bileti Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

Hasan Can Kaya ‘Konuşanlar’ biletleri ne zaman satışa çıkacağını öğrenip biletler tükenmeden almak için Mobilet uygulamasından biletlerin satışa çıkacağı tarihi ve saati öğrenmeniz gerekmektedir. Biletlerin satışa çıktığı tarihte ve saate www.mobilet.com adresi ve uygulaması üzerinden biletinizi online olarak alabilirsiniz.

Ayrıca Mobilet, Instagram sayfasını takip ederek etkinlik tarihleri ve biletlerin satışa çıkacağı tarihi öğrenebilirsiniz.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu