Kimdir

Kuruluş Osman Barkın Bey Kimdir? Barkın Bey Tarihte Kimdir?

Kuruluş Osman Barkın Bey Kimdir?. Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Barkın Bey merak edilmekte. Diziyi yakından takip edenler Kuruluş Osman dizisi fragman izleyenler tüm gelişmeleri araştırmakta. Hal böyle olunca Barkın Bey Serdar Özer Kimdir? sorusunun da cevabını aramaktalar. Bununla birlikte karakteri canlandıran Serdar Özer Kimdir? araştırılmakta.  Gelin birlikte Serdar Özer Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Kuruluş Osman Barkın Bey Kimdir?

Bozdağ film imzalı Kuruluş Osman dizisinin başrollerini Burak Özçivit, Burak Çelik, Özge Törer ve Yıldız Çağrı Atiksoy paylaşmaktadır. Atv ekranlarında karşımıza çıkan Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Barkın Bey karakteri de merak edilmeye başlandı.

Barkın Bey, Olcay Hatun’un nişanlısıdır. Olcay Hatun ise Malhun Hatun’un kuzenidir.


Serdar Özer Kimdir?

42 yaşlarının içinde olan oyuncumuz Serdar Özer 21 Ocak 1980 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.
Dizideki performansıyla büyük beğeni toplayan ve ertesi yıl Aşkımızda Vefat Var adlı projede yer edinen Serdar Özer daha evvel, Buyur Komutanım Yine, Dedemin Dolabı, Bana Hoşlanmayı Anlat, Cesur Ve Hoş, Ufak Bayanlar, İpsiz Recep, Kızlarım İçin, Hercai şeklinde galibiyetle projelerde de yer almıştır.

Girne Amerikan Üniversitesi’nde turizm-otelcilik eğitimi gördü. Oyunculuk kariyerine 2003 yılında Hekimoğlu dizisiyle başladı. Ardından Küçük Kadınlar, Ay Tutulması, Dedemin Dolabı ve Emret Komutanım Yeniden dizilerinde rol aldı. 2014 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Maksut karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında rol aldığı Bana Sevmeyi Anlat dizisi final yaptıktan kısa bir süre sonra Cesur ve Güzel dizisine Savcı Serhat karakteriyle dahil olmuştur.

👉 Mehmet Nuri Ersoy Kimdir, Nerelidir? 


Serdar Özer Yer Aldığı Diziler

  • Hekimoğlu – Hekimoğlu (2003)
  • İnce Hacı – Hacı (2004)
  • Yanık Koza – Akın (2005-2007)
  • El şeklinde – Barış (2007)
  • Yaralı Vicdan – Bulut (2007)
  • Ufak Bayanlar – Barış (2008-2011)
  • Ay Yakalanması – Zafer (2011)
  • Dedemin Dolabı – İlyas (2012-2013)
  • Osmanlı’da Derin Devlet – Sultan I.

Serdar Özer 👉 İnstagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu