Kimdir

Mehmet Güneş Kimdir, Nerelidir? Mehmet Güneş Hayatı ve Biyografisi

Birçok TV programında gördüğümüz Mehmet Güneş Kimdir, Kaç Yaşında? merak edilmekte. Son olarak Doya Doya Moda programında gördüğümüz Mehmet Güneş Nerelidir? Gelin birlikte Mehmet Güneş Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Mehmet Güneş Kimdir?

Evlilik programları ve moda programlarında ekranlarda gördüğümüz Mehmet Güneş Kimdir, Kaç Yaşında? son günlerde en çok merak edilenler arasında yer aldı. 1987 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelen Mehmet Güneş 2022 yılı itibari ile 35 yaşındadır ve aslen Şanlıurfalıdır. Turizm sektöründe çalışan Mehmet Güneş evlilik programları ve moda programlarında ekranlarda sık sık görmekteyiz. Hal böyle olunca Sosyal medyada ve ekranlarda en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Şuan ise İstanbul’ da yaşamaktadır.


Mehmet Güneş Hayatı ve Biyografisi

Esra Erol ve Doya Doya moda gibi bir çok programda yer alan Mehmet Güneş, aynı zamanda Urfa mutfağı ve geleneksel yemeklerle arasının iyi olduğumu ve mutfakta da gayet başarılı olduğunu belirtmektedir. 19 kardeşi olduğunu belirten Güneş kardeşleri ve çevresini kendisinin giydirdiğini de vurgulamakta.

Turizm sektörüyle ilgilenen Mehmet Güneş, bir kaç yatı olduğunu ve bu yatları evlilik teklifi partiler gibi organizasyonlarda kullanılmak için kiraya verdiğini belirtmektedir. Son olarak da 42 beden üstü yarışmacıların yer aldığı doya doya moda programında yer almıştır.

İnstagram 👉 Mehmet Güneş


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Elfin Tataroğlu Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu