Kimdir

Melik Yiğitel Kimdir, Nerelidir? Melik Yiğitel Hayatı ve Biyografisi

Melik Yiğitel Kimdir, Nerelidir? Melik Yiğitel Hayatı ve Biyografisi. Gündeme dair yorumları ile son günlerde en çok merak edilen gazeteciler arasında yer alan Melik Yiğitel Kaç Yaşında? Basın yayın alanında uzmanlığı olan Melik Yiğitel hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim.

Melik Yiğitel Kimdir?

Katıldığı programlar ve siyasete dair yorumları ile sık sık gündeme gelen isimlerden olan Melik Yiğitel Kimdir? en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. 2024 yılı itibari ile 51 yaşındadır ve aslen Diyarbakırlıdır. Türk basınında gazeteci yazar program sunucusu ve yapımcısı olan Melik Yiğitel, Eğitim hayatı ise Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon- Sinema bölümünden 1995 yılında mezun olmuştur.

Geçmiş dönemlerde bir çok kanal ve gazetede çalışan Yiğitel, HBB Televizyonu ile Kanal D’de muhabir olarak görev almıştır. Muhabirlikte gösterdiği başarılar ve duruşu ile 2002 yılından 2007 yılına kadar Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından biri olan Show TV’de haber müdürlüğü yapmıştır.


Melik Yiğitel Hayatı ve Biyografisi

Sosyal Medyayı da aktif olarak kullanan Melik Yiğitel, hazırladığı programlar ve ve siyasete ve gündeme dair yorumları ile sürekli araştırılmakta. günümüze kadar muhabir gazeteci olarak çalışıp bir çok başarılı programa da imza atmıştır. Düşünce Kulübü, Son Baskı, Yeni Türkiye ve Siyaset 24 isimli siyasi tartışma programlarını hazırlayıp sunduğu programlar arasındadır. Hali hazırda ise Türk medya Ankara Temsilciliği yapmaktadır. bununla birlikte kulis programının da yapımcılığını üstlenmiştir.

Twitter 👉 Melik Yiğitel 


👉 Hüseyin Hakkı Kahveci Kimdir, Kaç Yaşında? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu