Gündem

Müge Anlı’da Aranan İTÜ Öğrencisi Hamit Egemen Ormanda Ölü Bulundu!

İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencisi Halit Egemen 6 gün önce Bahçeköy’de kaldığı KYK yurdundan çıktıktan sonra bir daha haber alınamadı. Ailenin ihbarı üzerine Polis ekipleri ve Müge Anlı tarafından aranmaya başlanan Halit Egemen’in cansız bedeni Fatih Ormanlarında bulundu.

İTÜ Öğrencisi Hamit Egemen Ormanda Ölü Bulundu!

İstanbul Sarıyer’de 6 gün önce Bahçeköy’de kaldığı KYK yurdundan çıktıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Üniversite öğrencisi Hamit Egemen’in cansız bedeni Fatih Ormanlarında bulundu. Sarıyer Bahçeköy’deki KYK yurdunda kalan İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencisi Bahçeköy Kredi Yurtlar Kurumu’nda kalırken 6 gün önce çıktı ve ortadan kayboldu.

Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği tarafından yapılan kamera kayıtlarının incelenmesi sonucu ise Hamit Egemen’in 6 gün önce kaldığı Bahçeköy’deki yurttan saat 14.00 sıralarında sırt çantası ile çıkarak Belgrad Ormanı’na hızla girdiği tespit edildi.

Yapılan aramalar sonucunda bir izine rastlanılmayan Hamit Egemen‘in dün öğle saatlerine doğru AFAD ekipleri, Kayıp Şahıslar Büro Amirliği’ne bağlı ekipler ve arama kurtarma köpekleri ile birlikte yapılan detaylı arama sonucu ormanlık alanda cesedi bulundu.

Hamit Egemen, Çorum’da Hitit Tıp Fakültesi’nde bir yıl eğitim gördükten sonra yatay geçişle İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Bölümü’ne geçme kararı aldı. Bu süreçte psikolojik sorunlar yaşayan Hamit Egemen, aniden ortadan kayboldu.

En son 1 Nisan Cuma günü İstanbul’da yurttan teyzesine gittiğini belirterek çıkış yapan Egemen’e bir daha ulaşılamamıştı. Yurt kameralarından yanında çantasıyla dışarı çıktığı görülen Egemen’in psikolojik sorunlar yaşadığı ve atlattığı belirtiliyor.

Babası Hamit’in Cuma günü gece yarısına kadar internete girdiğini gördüğünü, o saate kadar online olduğunu ancak cep telefonuyla yapılan aramalara cevap vermediğini söyledi.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu