Gündem

Mükremin Gezgin’in TikTok’daki Doğum Videosu Tepkiler Yağdı!

TikTok hesabı üzerinden 9 aydır “hamileyim” paylaşımlarında bulunan Mükremin Gezgin 1.3 milyon takipçi kitlesine ulaştı. Takipçilerine hamile karınlığı takarak hamile olduğuna inandıran ve geniş bir takipçi kitlesine ulaşan ve dün ameliyat masasında kurduğu operasyon mizanseniyle bir bebek dünyaya getirdiğini açıklayan Mükremin Gezgin’e tepki yağdı.

Mükremin Gezgin’in TikTok’daki Doğum Videosuna Tepkiler Yağdı!

TikTok kullanıcısı Mükremin Gezgin 9 ay boyunca hamile karınlığı takarak hamilelik dönemlerini sosyal medya üzerinden paylaştı ve 1.3 milyon takipçi kitlesine ulaştı.

Gezgin, videolarındaki kurgu ve mizansenle, milyonlarca kişinin hamileliğine inanmasını sağladı. Çocuğunun babasız büyüyeceğini açıklayan Gezgin’e milyonlarca destek mesajı yağdı. Hamilelik senaryoları kullanıcılar tarafından öyle abartıldı ki “Önce Rihanna mı doğuracak yoksa Mükremin mi” diye bahisler bile yapıldı.

@mukremingezgin

Kurban olurum sana evlat🥺 #mgfc #mukremingezgin

♬ orijinal ses – Azattasmuzik


Mizasen Doğum Yaptı

Dün takipçilerine sancılarının arttığını duyuran Gezgin, hastanede doğuma girmiş gibi sağlık personeliyle birlikte bir mizansen hazırladı. Ameliyat masasında kurduğu operasyon mizanseniyle bir bebek dünyaya getirdiğini açıklayan Mükremin Gezgin’e ve Gezgin’e yardımcı olan sağlık personeli ve hastane yönetimine tepkiler yağdı.

Takipçi sayısını artırmak uğruna minik bir bebeği de senaryosuna alet eden Mükremin Gezgin, adını Onur koyduğu bebeği sağlıklı bir şekilde kucağına aldığını duyuran bir paylaşımda bulundu.

Gelen şikayetlerinin ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Mükremin Gezer ve hastane personeli hakkında hayasızca hareketler ve teşhircilik suçundan soruşturma başlattı.

İşte tepkilere neden olan o video: 

@mukremingezgin

Hoşgeldin hayatım Onurum🥺🤰🧿 kurtuldum sonunda🙏#mgfc #mukremingezgin

♬ Biz Ayrıldık – Eylem Şahin


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu