Kimdir

Müyesser Yıldız Kimdir, Aslen Nereli? Müyesser Yıldız Hayatı ve Biyografisi

Müyesser Yıldız Kimdir, Aslen Nereli?. Gazeteci olan ve son zamanlarda sık sık gündeme gelen Müyesser Yıldız merak edilmekte. sosyal medyayı da aktif kullanan Müyesser Yıldız Nerede Yazıyor? Gelin birlikte Müyesser Yıldız Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Müyesser Yıldız Kimdir?

Oda TV Ankara Haber Müdür olarak görev yapan Müyesser Yıldız, 1963 yılında Adıyaman Besni’de doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Bulvar gazetesi çıktığı sırada burada çalışmaya başladı. Bulvar’ın kapatılmasının ardından Tercüman’da çalışma hayatına devam etti.

Bir ara yazdığı yazılar nedeniyle işten çıkarıldı. Bulvar, Tercüman, Günaydın, Akşam gazetelerinde ve Nokta Dergisi’nde çalışmalar yürüttü. Müyesser Yıldız son olarak Odatv’de yazılar kaleme aldı. OdaTV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız, Naci Uğur ile evlidir. Yıldız’ın ayrıca kaleme aldığı üç kitabı bulunuyor.

👉 Hümeyra Şahin Kimdir, Kaç Yaşında? 


Müyesser Yıldız Hayatı ve Biyografisi

Gazeteci Müyesser Yıldız, 1963 yılında Adıyaman Besni’de dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Bulvar gazetesi çıktığı sırada burada çalışmaya başladı. Bulvar’ın kapatılmasının ardından Tercüman’da çalışma hayatına devam etti.

Bir ara yazdığı yazılar nedeniyle işten çıkarıldı. Bulvar, Tercüman, Günaydın, Akşam gazetelerinde ve Nokta Dergisi’nde çalışmalar yürüttü. Müyesser Yıldız son olarak Odatv’de yazılar kaleme aldı. Gazeteci Müyesser Yıldız, Naci Uğur ile evlidir. Yıldız’ın kaleme aldığı üç kitabı bulunuyor.

‘Devletin güvenliği bakımından gizli kalması gereken bilgileri açıklama’ suçlamasıyla hakkında 10 yıla kadar hapis cezası istenmişti. Bulvar gazetesi çıktığı sırada burada çalışmaya başladı. Bulvar’ın kapatılmasının ardından Tercüman’da çalışma hayatına devam etti. Bir ara yazdığı yazılar nedeniyle işten çıkarıldı. Bulvar, Tercüman, Günaydın, Akşam gazetelerinde ve Nokta Dergisi’nde çalışmalar yürüttü. Müyesser Yıldız son olarak OdaTV’de yazılar kaleme aldı.

Naci Uğur ile evli olan Müyesser Yıldız’ın üç kitabı bulunuyor.

Twitter 👉 Müyesser Yıldız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu