Kimdir

Neslim Güngen Kimdir? Neslim Güngen Kaç Şubesi Var? Neslim Güngen Hayatı ve Biyografisi

Neslim Güngen Kimdir? Neslim Güngen Kaç Şubesi Var? Neslim Güngen Hayatı ve Biyografisi. Güzellik merkezi sahiplerinden olan ve son günlerde çektiği videolar ile gündeme gelen Neslim Güngen Kaç Yaşında? Neslim Güngen Eşi Kimdir? Gelin birlikte Neslim Güngen Hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Neslim Güngen Kimdir?

Son günlerde sosyal medyada yer alan fenomenler ve videoları ile ilgili bir çok paylaşım yapılmakta. Özellikle güzellik merkezleri sahipleri ve servetleri ise en çok merak edilenler arasında yer almakta. bu isimlerden biri de Neslim Güngen Kimdir, Kaç Yaşında? Bu yazımızda Neslim Güngen hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik.

1986 yılında dünyaya gelen Neslim Güngen, 2023 yılı itibari ile 34 yaşındadır. Küçük yaşlarda başladığı güzellik sektörüne ilk olarak 13 yaşında bir kuaförde çalışarak adım atmıştır. Babası Gümüşhaneli, annesi Çankırılı olan Neslim Güngen, eğitim hayatı ise Lise öğreniminden sonra üniversite diplomasını almış ve kadınların başarılı olmalarından ve iş hayatında kadının yer alması gerektiğinden her defasında bahsetmiştir.

Neslim Güngen Kaç Şubesi Var?

Günümüzde adını taşıyan güzellik merkezleri bulunan Neslim Güngen’in toplamda 127 şubesi vardır. 


Neslim Güngen Hayatı ve Biyografisi

Çektiği videolar le sosyal medya fenomeni olarak tanınsada aslında güzellik merkezleri kurucusu ve sahibi olan Neslim Güngen, 34 yaşında ve 127 şube sahibidir. 13 yaşında bir kuaförde çalışmaya başlayarak sektöre atılan Neslim Güngen, yurt içi ve yurtdışında aldığı eğitimler sonrasında kendini geliştirerek güzellik merkezi kurmuştur.

İşini severek yapan Neslim Güngen, 19 yaşındayken anne olmuştur. Neslim Güngen’in eski eşinin adı Eren Aydın’dır. Genç yaşta evlenen Güngen, 22 yaşındayken evliliği bittikten sonra 4-5 yıl boyunca Almanya ve Hong Kong gibi dünyanın önemli merkezlerinde güzellik sektörü alanında eğitimler aldı.

Aldığı eğitimlerden kısaca bahsedecek olursak; Monaco’da gerçekleşen ve 21 gün süren dermatoloji kongresi boyunca orada kaldı. 2007 yılında sosyal medyada paylaştığı profesyonel makyaj videoları ile popüler olmaya başladı.

2013 yılında, bugün hem hayat arkadaşı hem de iş ortağı olan İnanç Güngen ile tanıştı ve hayatlarını birleştirdiler. Kendisi ve İnanç Güngen ‘Neslim Güngen’ adını verdikleri güzellik merkezi işletmeciliğini yapmaya başladılar.

127 şubesiyle insanların yaşam kalitesini arttırmak ve daha mutlu olmalarını sağlamak için çıktığı bu yolda; Brezilya’dan getirttiği bu sistem ile bugüne kadar binlerce kadın çatlaklar konusunda yüz güldüren sonuçlar elde etti.

Instagram’da Neslim Güngen

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu