Öğrenci Gazetesi

Nişantaşı Üniversitesi Acun Medya Ücretleri 2022-2023

Nişantaşı Üniversitesi Acun Medya Ücretleri 2022-2023. Acunmedya Akademi, Acun Ilıcalı tarafından kurulmuş yarınların televizyoncuları ve profesyonel aşçıları yetiştirilmek üzere Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile  birbirinden usta televizyoncular ve aşçılar tarafından eğitimler verilen ve eğitim sonucu tüm dünyada ve Türkiye’de geçerli Nişantaşı Üniversitesi onaylı Acunmedya Akademi Diploması verilen programdır. Acun medya Akademi’ye katılmak için 18 yaşını bitirmiş olmanın dışında da herhangi bir koşul aranmamaktadır. Peki Acunmedya Akademi Başvuru Şartları Nelerdir? Acunmedya Akademi Bölümleri Nelerdir? Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi Ücretleri Ne Kadar? Acunmedya Akademi Başvurusu Nasıl Yapılır? Gelin hep birlikte bu soruların yanıtlarını öğrenelim…

Acunmedya Akademi Başvuru Şartları Nelerdir?

Acunmedya Akademi de eğitim alabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak dışında bir ön koşul bulunmuyor. Eğitimler İstanbul Maslak Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Campüs’te yüz yüze gerçekleştirilmektedir. Eğitimlerde uygulamalı eğitimler verilecek, sonrasında da sadece başarılı öğrencilere bazı eğitimlerimizde staj imkanı sunulmaktadır. Eğitim için gerekli olan tüm malzemeler akademi tarafından sağlanmaktadır. Acunmedya Akademi’den mezun olan ve her eğitime özgü belirlenen başarı kriterlerine uygun her katılımcıya uluslararası geçerliliği olan Acunmedya Akademi sertifikası verilmektedir.


Acunmedya Akademi Bölümleri Nelerdir?

‘Hayalin İşin Olsun’ mottosuyla yola çıkan Acunmedya Akademi’de ‘Televizyon, Gastronomi ve Dijital’ alanlarında uzman televizyoncular, duayen şefler ve dijitalin üstadları eğitim veriyor.

1- TELEVİZYON BÖLÜMÜ

İleri Televizyonculuk Eğitimi

2- GASTRONOMİ BÖLÜMÜ

Profesyonel aşçılık eğitimi

Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi

Prochef Eğitimi

3- DİJİTAL BÖLÜMÜ

Dijital İçerik ve Yayıncılık Eğitimi

Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi

Google Reklamcılığı Eğitimi

CRM ve Salesforce Eğitimi


Acunmedya Akademi Ücretleri 2022-2023

Acunmedya Akademi ücretleri seçilen programa göre değişikli gösteriyor. Eğitimlerin ücretleri 3 bin 300 TL’den başlıyor ve 34 bin 800’e kadar yükseliyor.

  • İleri Televizyonculuk Eğitimi:  12 bin 600 TL
  • Profesyonel Aşçılık Eğitimi :  34 bin 800 TL

Acunmedya Akademi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acun Medya Akademi’ye başvuru yapmak isteyen adaylar acunmedyaakademi.com adresine giderek sayfanın sağ üstte bulunan hemen başvur butonuna basarak adımları sırasıyla tamamlamak gerekiyor.

* Adınız ve soyadınızı girin,* Telefon numaranızı girin,* e-Posta adresinizi girin,
* Bilgi almak için istediğiniz bölüm seçeneğinden, TV, gastronomi seçeneğini seçin,
* KVKK aydınlatma metni ile elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkındaki kanun bilgilendirmesi seçeneklerini okuyarak işaretleyin, Ben robot değilim butonuna tıklayın,
* Son olarak gönder butonuna bastıktan sonra iletişim numaranız ve mail adresiniz ile size ulaşılacaktır.


Acunmedya İletişim Bilgileri

NeoTech Campus: Maslak Mahallesi, Taşyoncası Sokak, No: 1V ve No:1Y Bina Kodu: 34481742, 34398 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 210 10 10

E-posta: [email protected]


👉 Öğrenci Gündemi’ ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu