Kimdir

Nursel Ergin Kimdir, Nerelidir? Nursel Ergin Hayatı ve Biyografisi

Var mısın yok musun? programından sonra üne kavuşan Nursel Ergin Kimdir, Kaç Yaşında? merak edilmekte. Özellikle Gelinim Mutfakta sunuculuğunu yapan Nurseli Ergin geçmişi ile alakalı annesi ile görüşmeme sebebin anlatması ile gündeme geldi. Başarılı sunucu Nursel Ergin kızı ve eşi de merak edilenler arasında Gelin birlikte Nursel Ergin Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Nursel Ergin Kimdir?

Gelinim Mutfakta programının başarılı sunucusu olan Nursel Ergin son günlerde en çok merak edilen isimlerden oldu. Özellikle Gelinim Mutfakta programında geçmişi ile alakalı ve annesi ile olan anılarını anlatması sonrasında gündeme gelen Nursel Ergin 30 Temmuz 1980 doğumludur. 2022 yılı itibari ile 42 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. Yetiştirme yurdunda büyüyen Nursel Ergin’in 18 yaşında yaptığı evliliğinden Bengü Çınar adında bir kızı oldu. Sosyal medyada sık sık merak edilen Bengü Çınar’ın babasının ismi bilinmiyor.

Nursel Ergin, “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmayla tanınmıştır. Bu yarışma sayesinde hem samimiyeti hem içtenliği hem de esprili kişiliğiyle seyircilerin gönlünü kazanmış ve hayat hikayesiyle derinden etkilemiştir. Nursel Ergin yarışmanın ardından Cam Kırıkları adlı dizide Suna karakterine hayat vermiştir. Diziden sonra, Mutfağım adlı yemek programıyla seyircilerle buluştu. Yemek programlarıyla dikkat çeken Nursel Ergin, 2015 yılında Nursel’in Mutfağı adlı yemek programının sunuculuğunu üstlendi.


Nursel Ergin Hayatı ve Biyografisi

Yetiştirme yurdunda büyüyen Nursel Ergin’in 18 yaşında yaptığı evliliğinden Bengü Çınar adında bir kızı dünyaya gelmiştir. Sosyal medyada sık sık merak edilen Bengü Çınar’ın babasının ismi bilinmemektedir. Nursel Ergin, “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmayla tanınmıştır. Yarışma sayesinde hem samimiyeti hem içtenliği hem de esprili kişiliğiyle seyircilerin gönlünü kazanmış ve hayat hikayesiyle herkesi derinden etkilemiştir. Nursel Ergin yarışmanın ardından Cam Kırıkları adlı dizide Suna karakterine hayat vermiştir.

Diziden sonra, Mutfağım adlı yemek programıyla seyircilerle buluştu. Yemek programlarıyla dikkat çeken Nursel Ergin, 2015 yılında Nursel’in Mutfağı adlı yemek programının sunuculuğunu üstlendi. Şu an ise Gelinim Mutfakta programının sunuculuğunu yapıyor.

İnstagram 👉 Nursel Ergin 


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Şifanur Gül Kimdir, Kaç Yaşında?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu