Gündem

O Ses Türkiye Blok Özelliği Nedir? O Ses Türkiye’ de Kaç Blog Var?

Ekranların sevilen programı O Ses Türkiye bu sezonda yeni bir uygulama ile izleyicilerinin karşına çıkıyor. Acun Ilıcalı’ nın yapım ve sunuculuğunu yaptığı bu platformda birde yeni bir uygulama getirildi. tabi bu yüzdende izleyiciler merakla O Ses Türkiye Blok Özelliği Nedir? O Ses Türkiye’ de Kaç Blok Var? sorularını merakla cevaplarını bekliyorlar. Bizde bu makalemizde bu soruların cevaplarına yer verdik.

O Ses Türkiye Blok Özelliği Nedir?

Yeni jürisi ile sezona başlayacak olan programa bloklama özelliği getirildi. Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç’ un jüri üyelerinden oluşan programda bloklama özelliği ile şampiyon olma kaderi de değişeceğe benziyor. O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda jüri üyeleri bir yarışmacıya dönmesini istemedikleri diğer jüri üyelerini bloklayabilecek. Ilıcalı, yaşanan değişikliği “Önünüzde butonlar var. Bu sizin belki de şampiyonluğa gidecek yolunuzu hazırlayacak. Bu butonla rakip jürileri bloklayabiliyorsunuz” sözleriyle duyurdu.


O Ses Türkiye’ de Kaç Blog Var?

Blok hakkı her jüri üyesi için sınırlı sayıda oldu. Bloklama yetkisinde önce davranan jüri üyesinin kararı geçerli olacak. Yeni butona ilk basan kişi rakibini istediği takdirde bloklayabilecek.


➡Diğer gündem haberleri için TIKLAYINIZ


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu