Gündem

Öğretmen Tercihim – Kolayca Özel Ders Öğretmeni Bul

Pandeminin etkisiyle online eğitimin önemi daha net anlaşılır hale geldi. Pandemi döneminde, okulların online olması ile birlikte eğitime bakış açımız değişti. Bu süreçte teknolojinin eğitime olan katkısının da büyük oranda arttığını görüyoruz. Öğrenciler okula gitmeden de birçok farklı platform üzerinden eğitimlerine kaldıkları yerden devam etti. Etmeye de devam ediyor. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversitelerde bulunan öğrencilerin özel derse olan ihtiyaçları da fazlasıyla arttı. Eksik olduklarını düşündükleri konularda ek bir takviyeye ihtiyaç duydu. Öğrencilerin online veya yüz yüze özel derse yönelmelerindeki temel nedenler arasında, okul derslerinde eksiklikler, sınav notlarında yüksek puan alma isteği, hayalleri ve hedeflerine ulaşmak gibi birçok etmen bulunuyor.

Örneğin; matematik branşında özel ders almak isteyen bir öğrenci, günlerce özel ders eğitmeni aramak zorunda kalacak. Kendine ve bütçesine en uygun öğretmeni araştırmak için zaman harcayacak. Öğretmen Tercihim, bu süreci en basit ve güvenli bir yolla sizlere sunuyor.

Öğretmen Tercihim: Öğrenmenin Esnek Yolu

Öğrenciler için özel ders almanın teknolojik ve kullanışlı yolunu sizler için araştırdık. Öğretmen Tercihim Online Eğitim Platformu, tam da öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik oluşturulmuş bir eğitim platformudur. Her yaş grubundan öğrenci, ihtiyacı olan branşta özel ders alarak hayallerine ve hedeflerine her geçen gün daha da yaklaşıyor. İlk ders ücretsiz fırsatlarıyla özel ders almanın kolaylığını sizde yaşayın. Öğrenciler, kurs merkezlerinden daha uygun fiyatlara, üstelik dilediği yer ve zamanda özgürce özel ders alabilmenin keyfini çıkarıyor. Birebir ilgi ve kişiselleştirilmiş çalışma planı ile her öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar planlanıyor. Her öğrenciye özel olarak atanan ücretsiz eğitim danışmanı ile birlikte süreci birlikte yürütüyor ve her konuda yardım alabiliyor. Aradığınız öğretmeni tek tıkla sizlere sunuyor. Süreç boyunca Öğretmen Tercihim her an yanınızda.


3 Adımda Öğretmen Tercihim’de Nasıl Özel Ders Alınır?

Günlerce özel ders eğitmeni aramanıza gerek kalmadan %100 başarı odaklı eğitim anlayışı ile kolayca özel ders alabilirsiniz. 500’den fazla branş ve 34.000’den fazla alanında uzman eğitmen. İhtiyacınız olan her şey tek bir platformda.

1. Adım: Hemen Ücretsiz Üye Olabilirsin

Özel ders almaya başlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Öğretmen Tercihim’e ücretsiz kaydolarak üyelik için ilgili adımları doldurmanız gerekir. Sonrasında Öğretmen Tercihim’le aradığınız öğretmeni keşfetmeye başlayabilirsiniz.

2. Adım: Hangi Alanda Özel Derse İhtiyacınız Olduğunu Belirleyin

Öğrenmek istediğiniz konu ne olursa olsun 500’den fazla branşta özel ders alabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak Öğretmen Tercihim ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. Başarı odaklı eğitim anlayışı sayesinde Öğretmen Tercihim’le başarı kaçınılmaz.

3. Adım: Size ve Bütçenize En Uygun Öğretmeni Belirleyin

Alanında uzman binlerce eğitmen arasından istediğiniz branştan özel ders alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size ve bütçenize en uygun öğretmeni belirlemek. İster online ister yüzyüze. Evinizin konforunda kolayca özel ders alabilmeniz artık çok teknolojik.

Öğretmen Tercihim’de bulunan canlı sınıf özelliği sayesinde, başka hiçbir araca ihtiyaç duymadan online özel dersinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size uygun olduğunu düşündüğünüz öğretmen profillerini favorilerinize ekleyerek sonrasında özel ders almak istediğinizde aramakla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Güvenli mesajlaşma özelliği ile öğretmeninize özel ders talebinizi iletebilirsiniz. Sonrasında, size özel hazırlanan çalışma takvimini öğretmeninizle birlikte planlayabilirsiniz.


Özel Ders Ver Bilgini Kazanca Çevir

Öğretmen Tercihim’de Türkiye’nin 81 ilinden binlerce uzman öğretmen 500’den fazla branşta özel ders veriyor. Sevdiğiniz işi yaptığınız sırada bilginizi kazanca çevirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Nerede olduğunuzun hiçbir önemi yok. İstediğiniz yer ve zamanda bir wifi bağlantısı ve cihazla, zaman ve mekan sınırlaması olmadan kolayca özel ders verebilirsiniz. Özgürlüğünüzün tadını Öğretmen Tercihim’le çıkarmanın tam zamanı.

Neden Öğretmen Tercihim’de Özel Ders Vermelisiniz?

Öğretmen Tercihim’de Türkiye’nin her yerinden binlerce öğrenci kolayca özel ders alıyor.

Öğretmen Tercihim’de bulunan öğrencilerle bilginizi paylaşarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Özel ders ücretinizi siz belirliyorsunuz ve Öğretmen Tercihim özel ders ücretinizden hiçbir komisyon almıyor. Özgürce özel ders vermek artık çok kolay.

Nasıl Özel Ders Verebilirsiniz?

Öğretmen Tercihim’e kaydolarak kolayca özel ders vermek için ilk adımı tamamlamış oluyorsunuz. Gerekli yerleri doldurarak kendinizi öğrencilerinize yeterince anlatmanız gerekir. Daha önceki deneyimlerinizi, eğitim hayatınızı belirtebilirsiniz. Amaç, öğrencilerin sizler hakkında fikir sahibi olması ve yeterince tanıyabilmesidir. Öğrencilerin bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmaları da bir o kadar artacaktır.

Profilinizi inceleyen öğrenciler, Öğretmen Tercihim güvenli mesajlaşma özelliği ile sizlerle iletişime geçecektir. Öğrencilerinizle anlaşarak özel ders sürecinizi planlayabilirsiniz. Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliği ile evinizin rahatlığında özel ders vermek artık çok kolay.

İhtiyacınız olan bütün özellikleri Öğretmen Tercihim’de kolayca bulabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik çalışmalarına her geçen gün devam eden Öğretmen Tercihim süreç boyunca her an yanınızda. Öğretmen Tercihim ile kaliteli bir eğitim süreci mümkün.

Siz de Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istediğiniz branşı belirleyin ve kolayca özel ders vermeye başlayın. Özel ders vermek için ihtiyacınız olan her şey Öğretmen Tercihim’de. Tek yapmanız gereken Öğretmen Tercihim ailesine katılmak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu