Gündem

Ölümünden Sonra Bile Kızını Doğum Günlerinde Şaşırtan Bir Baba

Bailey Seller’ın babası Michael, dört yıl önce kızının 17’inci doğum gününden bir ay önce kanser yüzünden hayatını kaybetti. Ancak Michael ölmeden önce, hayata veda edecek olsa bile her doğum gününde kızıyla olmanın bir yolunu buldu.

Ölümünden Sonra Bile Kızını Doğum Günlerinde Şaşırtan Bir Baba

Fiziksel olarak kızının yanında olamayacağı doğum günleri için bir çiçek buketi ve bir doğum günü kartı almasını organize etti. Bu organizasyon kızının 21’inci yaşına kadar devam etti. Bailey geçtiğimiz hafta 21’inci yaşını kutladı ve babasından son bir kez daha sevgi dolu bir kart ve harika bir çiçek buketi aldı. Babasının kaleme aldığı elvada kartındaysa şunlar yazıyordu:

Bir gün tekrar buluşana kadar bu sana yazdığım son doğum günü kartı. Canım bebeğim, benim için tek bir gözyaşı damlası bile dökmeni istemiyorum artık, çünkü ben çok daha iyi bir yerdeyim. Sen, şimdiye dek bana verilen en değerli şeysin ve daima da öyle kalacaksın. Bugün 21’inci yaş günün. Annene karşı her zaman saygı duymanı ve kendine karşı her zaman dürüst olmanı istiyorum. Mutlu ol ve hayatı dolu dolu yaşa. Hayatının her dönüm noktasında seninle olmaya devam edeceğim. Sadece etrafına bak, beni mutlaka göreceksin. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun!


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu