Sıradaki içerik:

Fotoğrafçı Olmak İçin Ne Yapmalı? Bilmen Gereken Her Şey

Öz Güveninizi Artırmak İçin En İyi 5 Kitap

avatar

admin

 • e 5

  Mutlu

 • e 2

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bazı insanlar kendinden emin doğarlar ama bu onun doğuştan gelen bir özellik olduğu anlamına gelmez. İnsanları öz güven ve karakter inşa etmeleri için motive edecek ve onlara yardım edecek çok fazla kitap var. Başlamak için bunlardan herhangi birini seçin ve tavsiyelere uyan kesinlikle kendinizde bir değişiklik olduğunu göreceksiniz.

1. Anında Güven “Gary Vurnum’dan 92 İpucu”

Gary Vurnum, özgüveninizi ve öz saygınızı nasıl artıracağınıza dair 92 ipucu paylaşıyor. Tek yapmanız gereken onları takip etmek. Kitabın sloganı “Güveninizi ve Benlik Saygınızı Anında Önemli Ölçüde Artırın! Nasıl Yapıldığınızı Bildiğinde Kolay Ve Zahmetsiz… Kitabı okumayı bitirene kadar bekleyin.

2. Sam Horn “Seni Ne Tutuyor”

Bu kitap, başarının tüm sırlarına sahiptir. Nasıl iyi bir izlenim bırakacağınızı ve karşılaştırma tuzağından nasıl kurtulacağınızı öğrenin. Bu kitabı okuduktan sonra, işinizde daha parlak ve kararlı olacaksınız. 

3. Brian Roet “Kendine Güven”

Bu kitap, 20 yıllık psikoterapist deneyime sahip ve Bilişsel-Davranışçı Terapi (BDT) konusunda uzmanlığı olan Dr. Brian Roet tarafından yazılmıştır. Bu nedenle, sizi kendinden emin ve olumlu bir kişiye dönüştürmek için bu kitapta yazılan her bir kelimeye güvenebilirsiniz.

4. Anthony Robbins “İçimizdeki Devi Uyandır”

Kendinize olan güveninizi ve öz saygınızı geliştirmek istiyorsanız mutlaka bu kitabı okumalısınız. Pratik tavsiye ve ipuçlarıyla dolu olan bu kitap, kişisel gelişim dininin müjdesidir. Belirli bir süre içinde en iyi sonuçları alacağınız garanti edilir.

5. Stephen R. Covey “Yüksek Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı”

Bu kitabın milyonlarca insana ilham vermesinin ve hala bunu yapmasının nedeni, tek kelimeyle şaşırtıcı olmasıdır. O kadar iyi yazılmış ve okunması kolay ki bu kitaptan geçen herkes kendisinde büyük bir değişiklik görüyor. Kişisel gelişim üzerine harika bir kitap ve kesinlikle denemelisiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli