Gündem

Özel Uçak, Jet Kiralama Fiyatları 2023

Özel Uçak, Jet Kiralama Fiyatları 2023. merak edilenler arasında yer aldı. Sosyal Medya fenomeni Dilan Polat’ın uçağını kaçırması sonrasında eşi Engin Polat tarafından Jet, Uçak Kiralayarak eşini İstanbul’a getirdi. Bunun ardından en çok merak edilen arasında yer alan THY ve Özel Uçak, Jet Kiralama Fiyatları 2023 listesini bu yazımızda paylaştık.

Özel Jet Kiralama Fiyatları 2023

Gelişen teknoloji ile birlikte artık güncel haberler TV ve gazete yerine sosyal medya mecralardan alınıyor hakine geldi. Bu sebeple sosyal medya fenomenleri de günlük yaşamlarını sürekli paylaşır halde. Bunlardan biri de Dilan Polat ve Eşi Engin Polat. Sürekli eşine pahalı ve lüks sürprizler yapan Engin Polat son olarak eşine özel jet ile Tarsusdan İstanbula getirdi. sosyal medyada bu durumun paylaşılması sonrasında Özel Jet Kiralama Fiyatları 2023 ve THY ve Özel Uçak kiralama ücretleri en çok merak edilenler arasında yer aldı.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları 2023 genellikle saatlik olarak yapılmaktadır. 1 Saatlik yurt içi özel uçak kiralama fiyatı 1.200 € ila 3.000 € + KDV aralığındadır. Yurt dışı uçuşlarda KDV uygulaması yoktur. Fiyat aralığı özel jet ve turboprop uçaklar için belirtilmiştir.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları; Dünya genelinde uçak kiralama ücretleri uçuş saati ile hesaplanır. Seçim yapılan uçak türlerinin hepsinin uçuş saat ücretleri farklıdır. Bu ücretlerin haricinde istenilen tüm hizmetlerde bu saat ücretine eklenmektedir. Kiralamayı düşündüğünüz uçak türü ve istediğiniz hizmetler doğrultusunda en kısa sürede fiyatlandırmalar yapılabilmektedir.


Özel Jet Kiralama Fiyatları

Aşağıdaki listeden güncel Özel Jet kiralama fiyatlarına ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz. Özel Jet Kiralama Fiyat listesi son gelen zamlara göre hazırlanmaktadır.

  • İstanbul’dan Düsseldorf’a Özel Jet Kiralama Fiyatı 27.000 Euro‘dur.
  • İstanbul’dan Kıbrıs’a Özel Jet Kiralama Fiyatı 17.500 Euro‘dur.
  • İstanbul’dan Kiev’e Özel Jet Kiralama Fiyatı 18.000 Euro‘dur.
  • İstanbul’dan Londra’ya Özel Jet Kiralama Fiyatı 30.000 Euro‘dur.
  • İstanbul’dan Madrid’e Özel Jet Kiralama Fiyatı 35.000 Euro‘dur.
  • İstanbul’dan Newyork’a Özel Jet Kiralama Fiyatı 116.000 Euro‘dur.
  • İstanbul’dan Ankara’ya Özel Jet Kiralama Fiyatı 13.000 Euro‘dur.
  • İstanbul’dan Antalya’ya Özel Jet Kiralama Fiyatı 16.000 Euro‘dur.
  • İstanbul’dan Amsterdam’a Özel Jet Kiralama Fiyatı 17.000 Euro‘dur.
  • İstanbul’dan Bağdat’a Özel Jet Kiralama Fiyatı 17.000 Euro‘dur.

İlginizi Çekebilir 👇

👉Doğu Ekspresi Yataklı Vagon Bilet Fiyatı 2023 Ne Kadar?

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu