Gündem

Parkistan’da 17 Erkek Vefat Eden Genç Kızı Mezarından Çıkarıp Tecavüz Etti!

Pakistan’da Pencap eyaletinin Chak Kamala kentinin Gujrat köyünde Ramazan Bayramı’nın 2. günü fiziksel ve zihinsel engeli bulunan genç bir kız vefat etti. İddiaya göre köyde yaşayan 17 erkek 2 buçuk metre derinliğe gömülen genç kızın cesedini çıkararak tecavüz etti.

Vefat Eden Genç Kızı Mezarından Çıkarıp Tecavüz Ettiler!

Yerel haberlere göre, fiziksel ve zihinsel engeli bulunan genç kadın 4 Mayıs’ta hayatını kaybetti ve ailesi aynı gün toprağa verdi. Ölen genç kadının akrabaları ertesi sabah mezarlığı ziyarete gittiler. Akrabalar, mezarlığın kazılmış olduğunu ve cesedin de üstü açık bir şekilde üstünde yattığını gördüler.

Cansız bedeninin mezardan 200 metre uzaklıkta yattığını gören akrabaları kızlarının vücudunda tecavüz belirtilerini fark etti. Genç kızın amcası korku içinde polise giderken Pakistan Müslüman Birliği (PMLN) genel sekreter yardımcısı Attaullah Tarar, olayla ilgili yakından ilgilendiklerini açıkladı.

17 Kişi Gözaltına Alındı

Yapılan araştırmanın ardından genç kıza tam 17 kişi tecavüz ettiği öğrenildi. Şu an 17 kişi hakkında ayrıntılı soruşturma devam ediyor


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu