Kimdir

Pınar Eliçe Kimdir, Kaç Yaşında? Pınar Eliçe Hayatı ve Biyografisi

Pınar Eliçe Kimdir, Kaç Yaşında? Pınar Eliçe Hayatı ve Biyografisi. Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu olan Pınar Eliçe Estetiksiz ve Son hali merak edilmekte. Özellikle Yalı Çapkını  Mert Ramazan Demir yorumu sonrası gündeme gelen Pınar Eliçe ne mezunu? Pınar Eliçe Kaç Çocuğu var? Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Pınar Eliçe Kimdir?

bir dönemin ünlü sanatçılarından olan Pınar Eliçe Kimdir? merak edilmekte. Son olarak söylemezsem olmaz programı sunucu olarak ekranlara geri dönen Pınar Eliçe; TV ekranlarında yaptığı yorumlarla gündeme gelmeye devam ediyor. 1972 yılında Yugoslavya doğumlu olan Pınar Eliçe, 2023 yılı itibari ile 51 yaşındadır. 1987 yılında O Bir Melekti, Son Gün Son Gece, Kuzgun ve Şeytan Sofrası gibi sinema ve dizi projelerinde yer aldı. 1997 yılında Duydun Mu, 2000 yılında Alabora ve 2008 yılında Olur mu Olur isimli albümleri ile müzik severler tarafından uzun süre takip edilmiştir.

Pınar Eliçe, 1988 yılında Maksim gazinosunda çalışmaya başladı. Sahne hayatına oryantal olarak başlayan Pınar Eliçe, daha sonra solistliğe geçiş yaptı. Bu sırada Aksaray Musiki Cemiyeti’ne katıldı. Aynı gazinoda Sibel Can‘dan sonra ikinci isim ve 1992 yılında assolist oldu. O sıralarda ‘Turkish Belly Dancing’ ismiyle bir de VCD’si yayınlandı.


Pınar Eliçe Hayatı ve Biyografisi

Pınar Eliçe, 1994 yılında Sezer Film yapımı Orhan Elmas yönetmenliğindeki ‘Son Gün Son Gece’ isimli filmde Mahmut Hekimoğlu ile birlikte başrolü paylaştı. Sahne ve televizyon dünyasında emin adımlarla ilerlemeye başlayan Pınar Eliçe, 1998 yılında çevrilmeye başlanan Salih Güney‘le birlikte başrolünü oynadığı ‘‘Kuzgun” isimli TV dizi filminde ‘‘Türkan” adlı bir kumpanya sanatçısını canlandırdı.

Pınar Eliçe, 2000 yılının başlarında Türkiye‘yi temsilen Türkmenistan‘da Saparmurat Türkmenbaşı‘nın huzurunda bir konser verdi. Aynı yıl ‘Şeytan Sofrası’ isimli Ülkü Erakalın yönetmenliğinde çevrilen filmde Serap Akıncıoğlu, Salih Kırmızı ve Ersin Umulu ile başrolleri paylaştı.

Pınar Eliçe, İki yıldır birlikte olduğu eski Esenyurt eski Belediye Başkanı Gürbüz Çapan‘ın kardeşi Çetin Çapan ile 5 Haziran 2002 tarihinde evlendi. Evlendikten sonra sahnelere veda etti. 2007 yılında boşandı. Bu evliliğinden Helin (d.2002) adında bir kızı, Deniz Derin (d. 2004) adında bir oğlu vardır.

Boşandıktan sonra ticarete atılmayı planlarken müzik çevresinden menajer Oğuz Arınmış’ın teklifi üzerine tekrar müzik dünyasına dönmeyi seçti. Çalışmaları Vakıf konserleri ve TV programları üzerine yoğunlaştı. Öncü Müzik’ten çıkardığı “Olur mu Olur mu?” isimli Pop tarzında yorumladığı albümü müzik marketlerde 16 Temmuz 2008 tarihinde yerini aldı. Pınar Eliçe, 2018 yılında “Yemin Olsun” adlı albümünü çıkardı.

Pınar Eliçe Albümleri

  • 1992 – İnsanda şans olacak
  • 1997 – Duydun Mu
  • 2000 – yılında Alabora
  • 2008 – yılında Olur mu Olur
  • 2018 – Yemin Olsun

Instagram 👉 Pınar Eliçe


👉 Mısra Öz Kimdir, Ne İş Yapar? Mısra Öz Hangi Partiden Milletvekili Adayı Oldu?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu