Oyun

PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır? PUBG Görünmez Harf Kopyalama

PUBG Mobile‘de oyuncular farklı isimler kullanarak farklılık yaratmak istiyor. Genel olarak farklılık yaratmak isteyen oyuncular PUBG Mobile‘ de görünmez harf kullanıyor. PUBG oynarken ‘Dark Lord’ gibi boşluk kullanarak yazılmış isimlere rastlamışsınızdır. PUBG isim yazarken boşluk kullanılmasına izin vermediğinden normal boşluk tuşunu kullanmak istediğinizde hata verecektir. Peki PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır? PUBG Görünmez Harf Kopyalama…

PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır? 

PUBG Mobile’ de görünmez harf yapmak için en basit yöntem kopyala-yapıştır yapmaktır.. Aşağıdaki adımları uygulayarak hatası ve kolay bir şekilde isminizde boşluk kullanabilirsiniz.

İlk yöntemimiz sadece kopyala-yapıştır ile kullanabileceğiniz kadar basit bir yöntem. Aşağıdaki listede yer alan aşamaları adım adım uygulayarak hatasız ve kolay bir şekilde isminizde boşluk kullanabilirsiniz.

  1. İlk olarak oyunu açıp profil sayfasına girin.
  2. Profil sayfanızda, isminizin yanında bir kalem işareti göreceksiniz. Ona tıklayarak isim düzenleme penceresini açın.
  3. Açılan pencereye kullanmak istediğiniz ismi yazın.
  4. İsimde boşluk kullanmak istediğiniz yere ‘ Ħ ‘ veya ‘ Ī ‘ harflerinden birini kopyalayıp yapıştırın.
  5. Onayladıktan sonra isminize yapıştırdığınız harfler boşluk olarak görünecek ve sistem bunları harf olarak kabul edeceğinden herhangi bir hata vermeden kabul edecektir.

PUBG Görünmez Harf Kopyalama

PUBG Mobile’da tamamen görünmez olan harfleri kopyalayın ve isminizi düzenle diyerek yapıştırın. Onayladıktan sonra adınız herkes tarafından görünmez olacaktır.

PUBG Mobile Görünmez Harfler:  Ā ā Ē ē Ū ū Ī ī Ō ō  

PUBG Mobile’da kelimeler tamamen görünmez. Bu kelimelerin bir karışımını kullanın. Adın zaten alınmış olduğunu gösteriyorsa, hem büyük hem de küçük olan başka bir karışım kullanın. Sonra başarıyla görünmez bir isim alacaksınız.


➡ PUBG Mobile İmza Sözleri: En Güzel PUBG İmza Sözleri

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu