Oyun

PUBG Mobile: El Bombası Kullanmanın En Etkili Yolları

PUBG Mobile: El Bombası Kullanmanın En Etkili Yolları. PUBG Mobile el bombası veya el bombası, duman bombası, sersemletme bombası ve molotof kokteylleri gibi önemli atıcılarla oldukça rekabetçi bir oyundur. İkincisi PUBG Mobile’da, duman bombalarının açıktaki oyunculara önemli bir koruma sağlaması gibi önemli bir rol oynar. Bu arada Molotovs, oyuncuların bir düşman acelesini önlemesine veya vurulmuş düşmanları bitirmesine yardımcı oldukları için hem hücumda hem de savunmada kullanılabilir.

PUBG Mobile: El Bombası Kullanmanın En Etkili Yolları

  • PUBG Mobile, parça el bombası ve molotof kokteyli gibi tek kullanımlık malzemelerin birleşimine sahiptir.
  • Frag el bombaları, düşmanları iterek veya acele ederken çok kullanışlı olabilir.

Parça el bombası, düşmanlara hücum yaparken kullanışlıdır, çünkü rakipleri devirebilir veya onlara hasar verebilir, bu da onları silmeyi kolaylaştırır.

Herhangi bir el bombası kullanmanın anahtarı zamanlama ve sabırdır ve PUBG Mobile’da atılabilir bir parçayı en iyi nasıl kullanacağımızı tartışıyoruz.

1- Düşmanın mesafesi ve el bombasının patlama süresi

Oyuncular, düşmanın ne kadar uzak olduğunu ve el bombasının patlama süresini akılda tutmalıdır. Düşmandan kaçınmak için zaman tanıdığı için PUBG Mobile‘da size oldukça yakın olan bir düşmana altı saniyelik bir el bombası atmak mantıklı değildir.


2- Bileşiklerde açıklıkları kullanma

Düşmanları acele etmeden önce el bombaları atmak için bileşiklerdeki açıklıkları kullanmak, onlara zarar verebileceğinden oldukça faydalıdır. Nades’in nasıl ve nerede toplanacağını bilmek de önemlidir. Ayrıca düşmanlar yakın olduğunda son bölgede çok kritik hale gelirler, çünkü iyi bir nade onları atabilir.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu