Oyun

PUBG Mobile Hesap Çalma Yöntemleri 2023

PUBG Mobile Dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biri oyun bu kadar popüler olunca bazı kullanıcılar hile araçları kullanarak PUBG Mobile hesabı hackleme işlemi yapmaya başladılar. PUBG Mobile geliştiricisi Tencent hesap çalma işlemlerinin önüne geçmek için yeni güvenlik tedbirleri almasına rağmen PUBG tutkunları yeni hesap çalma yöntemleri geliştiriliyor. Hal böyle olunca bizde PUBG Mobile Hesap Çalma ve Pubg Hesabı Çalma yöntemlerini merak edenler için açıklamak istedik. Peki PUBG Hesap Çalma Nasıl Yapılır? PUBG Mobile Hesap Çalma Yöntemleri Nelerdir? İşte yanıtları…

PUBG Hesap Çalma Nasıl Yapılır? PUBG Mobile Hesap Çalma Teknikleri Nelerdir?

PUBG Mobile Hesap Çalma işlemi için Windows işletim sistemi yüklü olan bir bilgisayar gereklidir. Daha sonra aşağıda size verilen link üzerinde açılan site üzerinden sizden istenen gerekli hesap bilgilerini girerek Pubg Mobile Hesap Hackleme işlemini yapabilirsiniz.

  • İlk olarak çalmak /hacklemek istediğiniz hesabı belirleyin.
  • Daha sonra bu linke tıklayarak bağlantı üzerinde istenen bilgileri doldurarak “login” butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfa üzerinde “new password” alanına hesap çalmak istediğiniz pubg yeni şifresini girin.

İşlem bu kadar unutmayalım bu işlem yasal değildir.


Telefondan Pubg Hesabını Nasıl Çalınır?

Android ya da iOS işletim sistemli bir mobil cep telefonu üzerinde  Pubg oynayan kullanıcılar hesap ele geçirmek için mobil cihazlarını şuan için kullanamamaktadır. Bu işlem sadece bilgisayar üzerinden başarılı olmaktadır.


👉 PUBG Mobile En İyi Kurmalı Tüfekler 2023

İlgili Makaleler

18 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu