Oyun

PUBG Mobile: Oyundaki En İyi 3 Hava Silahı

PUBG Mobile: Oyundaki En İyi 3 Hava Silahı. PUBG Mobile, dünyanın dört bir yanındaki cephaneliklerden seçilen en iyi silahlara sahiptir. Oyun, oyunculara seçebilecekleri çeşitli silahlar sağlar. Yine de, oyundaki bazı silahlar sadece airdrop’lara özeldir.

PUBG Mobile: Oyundaki En İyi 3 Hava Silahı

Oyuncular bu güçlü silahlara ancak oyunda bir hava damgasını yağmaladıktan sonra ellerini alabilirler. Bu yazıda, oyuncuların maçlarda kullanması için PUBG Mobile’daki en iyi 3 hava silahını tartıştık.

1- AWM

AWM veya Arctic Modern Warfare Magnum, PUBG Mobile’daki en iyi Keskin Nişancı Tüfeğidir. Tek atışlık katil AWM, PUBG Mobile’daki en güçlü silahtır. Tek mermisi, oyunda yeni bir seviye 3 Spetsnaz kaskını çıkarmak için yeterlidir.

AWM, mermi başına 105 isabetli hasar verir. İyi bir amaç ve doğrulukla, bir oyuncu AWM keskin nişancı tüfeği ile uzun menzilli bir savaşta düşmanları ele geçirebilir.


2- Groza

Bu silah, PUBG Mobile’da yakın mesafeli savaşlarda bir canavar. Groza 7.62mm mühimmat temelli ve AKM ve Beryl M762’nin en iyi yerine geçti. Silah, herhangi bir yakın mesafeli savaşta herhangi bir düşmanı 3-4 mermi ile indirebilir. Groza, tüm 7.62mm Saldırı tüfekleri arasında en iyi atış hızına sahip. İki ateşleme modu vardır: Tek ve Otomatik ateşleme modu. Silahın namluya sadece bir Saldırı Tüfeği bastırıcı takılabilir. Groza, Extended QuickDraw dergisi ile donatıldığında yakın mesafeli bir canavar olur.


3- M249

M249, tur başına 100 mermi kapasitesine sahiptir ve 5.56mm mühimmat ateşler. Bir turda 100 mermi bulunan silah, PUBG Mobile oyuncularının en sevdiği silahlardan biridir.

M249 iyi bir atış hızına sahiptir ve tek bir spreyde 2-3 oyuncuyu çıkarabilir. Mermi başına 45 hasar verdi. Ayrıca, M249 yüzüstü pozisyonda çıkan bir bipoda sahiptir. Geri tepmeyi büyük ölçüde azaltır. Ve sonra silah, saniyeler içinde düşman mangalarını yok etmek için kullanılabilir.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile: Oyundaki En İyi 3 Hava Silahı

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu