Oyun

PUBG Mobile: Sezon 16’da K / D Oranı Nasıl Artırılır?

PUBG Mobile: Sezon 16’da K / D Oranı Nasıl Artırılır?. PUBG Mobile‘ın son sezonunun başlamasıyla birlikte oyuncular, oyun içi istatistiklerini iyileştirmek istiyor. Buna kazanma oranı, K / D oranı ve ortalama hasar dahildir. Birçok oyuncu, kendilerine övünme hakkı kazandırabilecek bir K / D oranına sahip olmayı hedefler. Bu yazıda, oyuncuların K / D oranını PUBG Mobile’ın 16. Sezonunda daha iyi hale getirme adımlarını ele alıyoruz.

Sıcak düşüşlerden kaçınmak, gereksiz yere acele etmemek ve farklı haritalar oynamak oyuncuların K / D oranını iyileştirmeye yardımcı olabilir.

1. Rastgele Takım Arkadaşlarından Kaçınmak

Sezon 16’da K / D oranını iyileştirmek isteyen bir oyuncunun rastgele takım arkadaşlarıyla oynamaktan kaçınması gerekir. Rastgele takım arkadaşlarının sizinle inmemesi veya silahlı çatışmalarda sizi desteklememesi olasılığı daha yüksektir. Bu gibi durumlarda, bir maçta istenen sayıda öldürme elde etmeden savaşı kaybedebilir ve öldürebilirsiniz. Bunun birçok örneği, sonunda K / D oranınızı etkileyecek ve diğer istatistiklerin de düşmesine neden olacaktır.


2. Çok Fazla Sıcak Damladan Kaçınmak

Tüm haritalarda iyi ganimet sunan bazı yerler var ve birçok oyuncu bu yerlere inmeyi seviyor. Bu yerler PUBG Mobile’da sıcak damlalar olarak biliniyor. İyi silah alamama ve sıcak damlalarda erken öldürülme riski yüksektir. Bu düşüşler K / D oranınızı çok hızlı bir şekilde düşürecektir.

Bir oyuncunun iyi bir kadrosu ve cihazı varsa ve olumlu bir sonuç alacağından eminse, o zaman sıcak düşmeleri deneyebilir. Yüksek öldürme oyunları elde etmek için taktiksel oynamak ve sıcak düşürmeyi denerken K / D oranlarını artırmak hala önemlidir.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu