Gündem

PUBG Mobile Sonraki Güncellemesi 7 Mayıs’ta Geleceğini Onayladı: Bilmeniz Gereken Her Şey

Ünlü Battle Royale oyununun arkasındaki şirket olan PUBG Corp – PUBG Mobile, yaklaşan güncellemesinin yayınlandığını duyurdu. Şirkete göre, 7 Mayıs’ta PUBG Mobile sürüm 0.18.0 güncellemesini yayınlamaya başlayacak. Şirket, resmi Twitter kolu aracılığıyla haberi doğruladı. Resmi çıkış tarihi, güncellemenin 24 Nisan’da geleceğini gösteren söylentilerden biraz gecikmeli görünüyor.

Şirket ayrıca Twitter duyuru postasıyla birlikte 18 saniyelik bir video paylaştı. Video yaklaşan güncelleme hakkında hiçbir şey açıklamadı sürümü ve çıkış tarihi bekliyoruz. PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi: Ne Beklemeli Twitter postasıyla paylaşılan video klip, eski terk edilmiş bir depodaki bir otomatı gösterir. Video otomatı yakınlaştırmaya başlar ve bir melodi çalmaya başlar. Ayar çaldığında ekran kararır ve PUBG logosuyla birlikte güncelleme sürümünü ve çıkış tarihini gösterir. Ancak, video klip güncelleme hakkında hiçbir şey açıklamadı. YouTube’da paylaşılan yeni bir video, güncellemeyle birlikte gelmesi beklenen tüm değişiklikleri vurgular. Oyun videosu, güncellemenin Winchester 94 (Win94) silahını bir kapsam ve bir P90 SMG ile tanıtacağını gösteriyor. Değişim ve eklemelerin Miramar 2.0 çöl haritasında da gelmesi bekleniyor. Güncellemede altın bir Mirado aracı ve ağrı kesici ve enerji içecekleri olan otomatlar getirildiği söyleniyor.

Sanhok orman haritasının da yeni bir “Orman Modu” aldığı söyleniyor. Mavi-Mor bölgeleri güvenli bölgeye getirecek yeni bir Güvenli Karıştırma modu da tanıtılacak. Ayrıca Miramar haritasının da ağır veya hafif kum fırtınaları alması bekleniyor. Yeni güncelleme, yeni bir Gun-craft modu da getirecek.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu