Oyun

PUBG Mobile’de En İyi Oyuncu ve Silah Görünümleri 2024

PUBG Mobile’de En İyi Oyuncu ve Silah Görünümleri 2024. En popüler battle royale oyunlarında olduğu gibi, PUBG Mobile oyuncuları da karakterlerini ve silahlarını estetik olarak hoş hale getirmek için özelleştirmek için çok zaman harcıyorlar. Bu aynı zamanda, bu görünümlerle birlikte gelen karaktere özgü çeşitli özelliklerin kilidini açmalarına yardımcı olur. Ancak, şu an itibariyle, mobil versiyonda PUBG Mobile’ın PC ve konsol versiyonlarında olduğu gibi neredeyse çok çeşitli değil, ancak oyunun 13. sezonuyla değişecek. İşte PUBG Mobile’de En İyi Oyuncu ve Silah Görünümleri.

PUBG Mobile En İyi Oyuncu Görünümleri

Şu an itibariyle, yalnızca PUBG Mobile’da edinebileceğiniz varsayılan görünümler ve karakter kıyafetleri var. Bu, oyuncuların genellikle şikayet ettikleri bir şeydir, çünkü PC sürümü yeni karakterlerin ve kaplamaların düzenli bir sürümünü ve kullanıcıların bu özel yönüne verdiği artan odaklamayı görmektedir.

Android ve iOS için Fortnite’ın yeni piyasaya sürülen mobil versiyonu ve Activision’un Call of Duty mobil oyunu, karakteristik beceriler ve görünümlerle oyuncuların edinebileceği çeşitli karakterlere sahip. Bununla birlikte, bu, mavi ve kırmızı renkte (Flash ve Lava Superman) mevcut olduğu söylenen Power Rangers cildi gibi yeni kaplamalarla ve eksiksiz bir kabile temalı zırh kaplamasıyla değişecek. ram kafatası maskesi.

Bu derilerle ortaya çıkacak belirli beceri veya niteliklerin olup olmayacağı hala bilinmemekle birlikte, oyuncular estetikleri nedeniyle bunları satın almaya cazip gelecektir.


PUBG Mobile En İyi Silah Kaplamaları

PUBG Mobile’da özelleştirilebilir cilt seçeneklerine sahip tam 46 silah var ve burada silah ve el bombalarında en iyi beş silahı listeledik.Yıpranmış Mustang Groza: Yıpranmış Mustang Groza cildi silahınıza gizemli bir yara ve kan görünümü kazandırır. PUBG Mobile mağazasında kolayca bulunur ve oyundaki en yaygın derilerden biridir.

Gold Plate AKM: Gold plate skin, PUBG Mobile’da bulunan en klasik kaplamalardan biridir. Deri incedir ve yine de silahın genel estetiğini artıran farklı bir ton verir. Glacier M416 kaplaması: Glacier kaplaması diğer bazı silahlarda bulunur ve mermilerin ateşlenmesi ile ortaya çıkan küçük mavi kıvılcımların dahili özelliğine sahiptir. Bu cilt, silahın birincil işlevinin düşmanlarınızı olabildiğince çabuk öldürmesine rağmen, silaha genel olarak sakin bir görünüm kazandırır.

Aptal M416: Aptal, gerçek bir karaktere dayanan şu anda mevcut olan tek silah cildi ve çoğu oyuncu için ‘Joker’, özellikle karakter tabanlıysa, bir silah cildi için oldukça mükemmel bir ilham kaynağıdır. PUBG Mobile’da sahip olabilecekleri cilt!

Cildin seviye 6’da açılan bir dili vardır ve öldürdüğünüz her düşmanın ölüm sandığından çıkan bir joker yüzü vardır.

 Kan ve Kemikler M16A4: Kan ve Kemikler M16A4 cildinde ayrıca ölüm sandıklarından çıkan belirli kemik animasyonları ve her kurşun vuruşundan ateş eden belirli kan benzeri animasyonlar vardır. Ayrıca, öldürdüğünüz düşmanların ölüm kasaları da kemik animasyonları çekiyor ve cildin silaha verdiği genel görünüm PUBG Mobile’da benzersiz ve farklı.

İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile: Oyundaki En İyi 3 Hava Silahı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu