Kimdir

Rabia Sena Sever Kimdir, Nerelidir? Rabia Sena Sever Hayatı ve Biyografisi

Rabia Sena Sever Kimdir, Nerelidir? Rabia Sena Sever Hayatı ve Biyografisi. Fenomen olarak bilinen Sena Sever Kaç Yaşında? Sena Sever neden gündem oldu? merak edilmekte. Sena Sever Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla çok fazla kitleye ulaşan Sena Sever hakkında tüm merak edilenleri derledik.

Rabia Sena Sever Kimdir?

Sosyal medya fenomeni olan Sena Sever kimdir? son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Farklı kombinler yaparak takipçilerinin beğenisini kazanan ve günden güne takipçisi artan Sena Sever, 1998  İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 26 yaşındadır ve aslen Rizelidir. ailesinde 7 kardeşten en küçüğüdür. Kardeşlerin 6 kız bir tanesi erkektir.

Çalışma hayatından bahsedecek olursak; Sena Sever iş hayatına bir akrabası yanında asistan olarak başlamış ve babası vefatından sonra ise çalışma hayatına dada yoğun şekilde devam etmiştir. Sosyal medya fenomeni olmadan önce ilk olarak günlük kombinlerini paylaşarak takipçi sayısını arttırmıştır. Tesettür kombinleri ile günden güne takipçisi artan Sena Sever bunun üzerine şal modelleri tasarlayıp satmaya başlamıştır.


Rabia Sena Sever Hayatı ve Biyografisi

Kendini tanımlarken asi, tezcanlı ve merhametli kelimeleri ile ifade eden Sena Sever, sosyal medya hesaplarından farklı kombinler paylaşmaya devam etti. Artan takipçileri 100 bini aşması sonrasında kendi tasarladığı şal ve eşarpları satışa sundu. Güzel giden satışlar ve artan takipçiler ile birlikte farklı firmaların sponsor olması ile birlikte Instagram hesabı yaklaşık 1 milyona ulaşmış durumda.

Farklı firmaların eşarp şal ve kıyafet kombinleri tanıtarak gelir ederken bir andan da takipçilerinin beğenisini de kazanmıştır. Sempatik tavrı ve takipçileri ile olan yakınlığı ile bilinen Sena Sever son olarak Paris’te aldığı evlenme teklifi ile gündeme gelmiştir.


👉 Hilal Köylü Kimdir, Kaç Yaşında?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu