Gündem

Recep İvedik 6 Filmi Netflix’de

Sahan Gökbakar 2008 yılında başlayan Recep İvedik serisi ile her filminde gişe rekorları kıran bir film oldu. Recep İvedik Filmi 2020’de çıkan en son serisi ile hayran kitlesini biraz kaybetti dersek yalan olmaz. Serinin diğer filmlerine oranla daha az komik sahneler içeren ve izleyici yorumları açısından sert eleştiriler alan Recep İvedik 6 Filmi nasıl izlenir, Recep İvedik 6 Netflix‘de var mı gibi sorularınızın bütün cevaplarını bu yazımızda sizler için hazırladık.

Recep İvedik 6 Filmi Konusu Nedir?

8 Kasım 2019’da sinemada gösterime gören Recep İvedik 6, Konya’ya giderken kendisini Kenya’da bulan Recep İvedik’in komedi dolu maceralarını konu alıyor. Recep İvedik’in hayatı kendisine gelen bir davet ile çok farklı bir hal alır. Davet ile Recep İvedik, kuru fasulye festivaline çağrılmaktadır. Daveti memnuniyet ile karşılayan Recep, arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak Konya’ya doğru yola koyulur. Daha yolculuğa başlar başlamaz türlü talihsizlikler yaşayan ikili, yolculuğun sonunda kendilerini Konya yerine Kenya’da bulur. Seyahat acentesinin hatası sonucu Kenya’ya gelen Recep ve Nurullah, Türkiye’ye geri dönmenin yolunu arar. Bilmedikleri bir coğrafyada bulunan Recep ile Nurullah, kendilerini birden iki düşman yerli kabilenin arasında bulur. Kendisine has yöntemlerle içinde bulunduğu vahşi dünyada ayakta kalmaya çalışan Recep’in başına bu süreçte birbirinden ilginç olaylar gelir.

Recep İvedik 6 Filmi Hakkındaki İlk Yorumlar:

“Maalesef gitme hatasinda bulunduk.Fragmandaki espriler haricinde espri yok.Guzelim konuyu berbat etmis.küfürlu bol argolu pis bir film olmus. Cocuklara da kötü örnek.El hareketini bile espri gibi göstermesi iyice isin çığrından cıktıgını gösteriyor, yazık diyorum sadece..Para kazanmak icin bu kadar da olmamali.Toplumu iyice salak yerine koymus.Akliniz varsa sakin gidip paranıza zamaniniza yazık etmeyin.Hele cocugunuzla hic gitmeyin.”

“Sakın çocuklarınıza izletmeyin. Hem komik değil hemde belden aşağı espriler yapılmaya çalışılmış. Böyle rezil bir film görmedim. Gitmeyin paranıza yazık olur.”

“Bel altı espirinin bile bir çitası vardır. Böyle kötü bir film seyretmedim. Kendimi gülmeye zorladım yine olmadı. Karaktere güvenip böyle saçma bir senaryo ile izleyici karşısına çıkmak cesaret verici… Kimseye tavsiye etmem… diğer serileri daha kaliteli idi.”


Recep İvedik 6 Filmi Nasıl İzlenir?

2019 senesinde çekilen ve halen büyük bir kitle tarafından izlenen Recep İvedik 6 filmini izleyebilmeniz için bir kaç alternatifiniz bulunuyor. Recep İvedik 6 filmini izlemek için Netflix aboneliği alabilirsiniz. Bunun dışında Recep İvedik 6 filmini ücretli olarak satın alıp da izleme imkanına sahipsiniz.

Belkide Recep İvedik filmi ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bir tanesi olan Recep İvedik internete düştü mü sorusu olmuştur. Yüz binlerce kişinin google arama sitesinden arattığı Recep İvedik 6 İnternete düştümü sorusu hakkında bir çok yazı bulunmaktadır.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu