Kamu Personel Alımları

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Yapıyor!

Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanda 7 müfettiş yardımcısı alacağını duyurdu.

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Yapıyor!

Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanda, kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Yayınlanan ilana göre, 7 müffetiş yardımcısı alımı yapılacağı söylenen ilanda; Eczacılık Fakültesi, Kimya Bölümü, Kimya Mühendisliği Bölümü, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri veya bunlara denkliği Yüksek öğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olan adaylardan müfettiş yardımcısı alımı yapılacağı belirtildi.

Başvurular 11 Kasım 2019 tarihinde başlayacak ve 25 Kasım kadar devam edecek. Adaylar başvurularını Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi internet adresinde (www.titck.gov.tr) ilan edilen Müfettiş Yardımcılığı Sınav Başvuru Formunu açık ve eksiksiz olarak doldurup, formun ıslak imzalı çıktısını başvuru kılavuzunda istenilen belgeler ile Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Söğütözü Mah. 2176. Sok. No:5 P.K. 06520 Çankaya / ANKARA adresine posta / kargo veya hafta içi 09:00-18:00 mesai saatleri arasında şahsen (Giriş kat Evrak Birimine) teslim etmek suretiyle gerçekleştirecekler

BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu