Kimdir

Secret Power Sahibi Emrah Karamazı Kimdir, Nereli? Emrah Karamazı Hayatı ve Biyografisi

Secret Power Sahibi Emrah Karamazı Kimdir, Nereli?. Bugün Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına düzenlenen 96. Gazi Koşusu yarışında Emrah Karamazı’ nın sahibi olduğu ve  Jokeyliğini Özcan Yıldırım’ın yaptığı safkan Secret Power kazanınca, atın sahibi olan Emrah Karamazı Kaç Yaşında? merak konusu oldu. Her yıl düzenlenen Koşu da bu yıl Av. Emrah Karamazı sahibi olduğu  Secret Power Kazandı. Gelin birlikte Emrah Karamazı Hayatı ve Biyografisi öğrenelim…

Secret Power Sahibi Emrah Karamazı Kimdir?

1927 yılından bu yana düzenlenen Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına Gazi Koşusu bu yıl yine düzenlendi. Bugün nefeslerin tutulduğu yarış ve 96’cısı düzenlenen Gazi Koşucu nu Av. Emrah Karamazı ‘nın sahip olduğu safkan Secret Power ve Jokeyi  Özcan Yıldırım kazandı.

Gazi Koşusu’nu üst üste 7 kez kazanan Ahmet Çelik’in serisi bu yarışla birlikte sona erdi. Ahmet Çelik, 2015’ten beri Gazi Koşusu’nda zirveyi kimseye bırakmamıştı. Yarışçılık tarihine geçen usta jokey sırasıyla; Renk, Graystorm, Piano Sonata, Hep Beraber, The Last Romance, Call To Victory ve Burgas isimli safkanlarla derbiyi kazanmıştı. Bu yıl Özcan yıldırım’ın jokeyliğini yaptığı ve Emrah Karamazı’ nın sahibi olduğu safkan Secret Power kazanınca bunun üzerine Emrah Karamazı merak konusu oldu.

👉 Gazi Koşusunu Kazanan Secret Power’ın Jokeyi Özcan Yıldırım Kimdir? 

Emrah Karamazı Ankara’da hukuk bürosu bulunan bir avukattır. Aslen Elazığlı olan Karamazı, at sevdalısı olarak kendini tarif ediyor. Aynı zamanda Emrah Karamazı’ nın sahibi olduğu birden fazla atı var.


👉 Öğrenci Gündemi’ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu