Kimdir

Serdar Ahıskalı Kimdir, Kaç Yaşında? Serdar Ahıskalı Hayatı ve Biyografisi

Serdar Ahıskalı Kimdir, Kaç Yaşında? Serdar Ahıskalı Hayatı ve Biyografisi merak edenler için bu yazımızda tüm detayları derledik. Eşi olan Lale Manço Ahıskalı’nın eski eşi Barış Manço’nun vasiyetini açıklaması üzerine Lale Manço’nu yeni eşi olan Serdar Ahıskalı merak edilenler arasında yer aldı. Tüm detaylar için yazımızın devamını okuyabilirsiniz…

Serdar Ahıskalı Kimdir?

Lale Manço’ nun 2. eşi olan Serdar Ahıskalı son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Özellikle Lale Manço’nun ilk Eşi Barış Manço’nun vasiyetini açıklaması sonrasında en çok konuşulan ve araştırılan isimler arasında Serdar Ahıskalı da yer aldı.

Barış Manço’nun vefatından 9 yıl sonra Lale Manço ile hayatlarını birleştiren Serdar Ahıskalı, İş İnsandır. Serdar Ahıskalı, Şirket doktorluğu yapmaktadır. Ahıskalı daha öncelerde televizyon programlarında Barış Manço‘yla birlikte çalıştı. Lale Manço, Türk müziğinin efsane ismi Barış Manço‘nun vefatından 9 yıl aradan sonra Serdar Ahıskalı’yla evlenip Muğla’ya yerleşti.


Serdar Ahıskalı Hayatı ve Biyografisi

Lale Manço Ahıskalı ilk eşi Barış Manço’nun 1 Şubat 1999 yılında ani bir şekilde vefat etmesinden bir süre sonra Serdar Ahıskalı ile dünya evine girdi. Lale Manço Ahıskalı ve Serdar Ahıskalı 9 Ağustos 2003 tarihinde evlendi. Lale Manço Ahıskalı, ünlü ve değerli sanatçımız Barış Manço’nun ölümünün ardından 2003 yılında yeniden evlendi. Lale Manço Ahıskalı yeni eşi Serdar Ahıskalı’dır. Serdar Ahıskalı ve Lale Manço Ahıskalı’nın şimdilerde sakin ve gözlerden uzak bir evlilik yürüttükleri biliniyor.

Lale Manço, 18 Temmuz 1978 yılında usta sanatçı Merhum Barış Manço ile evlenmiştir. Bu evliliğinden Doğukan ve Batıkan isimlerinde iki oğlu vardır. Barış Manço 31 Ocak 1999 tarihinde vefat etmiştir. 9 Ağustos 2003 tarihinde ise iş adamı turizmci, Serdar Ahıskalı ile evlenmiştir. Barış Manço vasiyetini açıklayan Lale Manço Ahıskalı; Lale Manço Ahıskalı, Barış Manço’nun vasiyetini açıkladı: 2023 şarkısını sahnede söylemek istiyordu, hologramla yapacağız. dedi. Lale Manço Ahıskalı’nın Barış Manço ile evliliğinden dünyaya gelen 2 çocuğu var. Lale Manço Ahıskalı’nın ilk oğlu Doğukan Manço 1981’de, ikinci oğlu Batıkan Manço 1984 yılında doğdu.

Twitter 👉 Serdar Ahıskalı


İlginizi Çekebilir 👇

👉Lale Manço Kimdir, Kaç Yaşında? Lale Manço Ahıskalı Hayatı ve Biyografisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu