Kimdir

Sibel Melek Arat Kimdir, Kaç Yaşında? Sibel Melek Arat Boyu ve Kilosu

Sibel Melek Arat Kimdir, Kaç Yaşında? Sibel Melek Arat Boyu ve Kilosu. bir çok reklam filmi kısa film ve dizilerde rol alan Sibel Melek Arat son hali merak edilmekte. Merak edilenler arasında Sibel Melek Arat annesi ve Babası merak edilirken aynı zamanda Sibel Melek Arat biyografisi ve rol aldığı film ve dizilerde araştırılmakta. Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Sibel Melek Arat Kimdir?

Küçük yaşta ekranlara çıkmaya başlayan Sibel Melek Arat Kimdir? merak edilmekte. birçok film ve dizide rol alan ve aynı zamanda reklam filmlerinde de rol alan Sibel Melek Arat ilk olarak 4 yaşında Hayat Su reklamı ile TV ekranları ile tanıştı. 2009 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sibel Melek Arat, 2024 yılı itibari ile 15 yaşındadır ve aslen İstanbulludur.

Aktif olarak oyunculuk mesleğini sürdüren Sibel Melek Arat İlkokul eğitimini tamamlamış ve şu an ortaokul öğrencisidir. Birbirinden farklı projelerde yer alan Sibel Melek Arat ailesi yani annesi ve babası tarafından da her anlamda desteklendiği bilinmektedir.


Sibel Melek Arat Boyu ve Kilosu

farklı türlerde sinema filmleri reklam filmleri ve dizilerde rol alan Sibel Melek Arat, ilk kez Çalıkuşu dizisinde rol almıştır. 2014 senesinde ise Reaksiyon adlı dizide görev almış, 2016 yılında da Hayat Şarkısı isimli dizide görev almıştır. Başarılı oyuncu son olarak Atiye adlı dizide Atiye karakterine hayat vermiştir.

Yengeç burcu olan Sibel Melek Arat, 1,40 boyunda 32 kilodur. Eğitimi hayatından bahsedecek olursak; ortaöğretim eğitimine devam etmektedir.

Instagram 👉 Sibel Melek Arat


👉 Banu El Kimdir, Kaç Yaşında?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu