Bilgi Arşivi

Signature Bank (İmza Bankası) Nedir? Signature Bank’ın Sahibi Kimdir?

Signature Bank (İmza Bankası) Nedir? Signature Bank’ın Sahibi Kimdir? Soruları hakkında tüm bilinmesi gerekenleri bu makalemizde paylaştık. Signature Bank 1 Mayıs 2001’de Joseph J. DePaolo tarafından, Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur. New York merkezli olan Signature Bank, ticari bankacılık hizmetleri sunmaktadır.

Signature Bank (İmza Bankası) Nedir?

Signature Bank, Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren bir bankadır. New York merkezli olan Signature Bank, ticari bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Banka, küçük ve orta ölçekli işletmelere odaklanmaktadır ve bu alanda oldukça iyi bir itibara sahiptir. Signature Bank‘ın sunduğu hizmetler arasında kredi, mevduat, nakit yönetimi, para transferi ve döviz hizmetleri yer almaktadır. Banka ayrıca, blockchain teknolojileri ve kripto para birimleri gibi yenilikçi finansal ürünlerin kullanımı konusunda da öncü bir konumdadır.


Signature Bank’ın Sahibi Kimdir?

Signature Bank 1 Mayıs 2001’de Joseph J. DePaolo tarafından kurulmuştur. Yönetim kurulu başkanı Scott A. Shay; ve başkan yardımcısı ve direktör John Tamberlane. DePaolo ve Tamberlane, bir yıl önce HSBC tarafından satın alındıktan sonra Republic National Bank of New York’tan ayrılmıştır.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu