Kimdir

Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında? Şinasi Yüzbaşıoğlu Hayatı ve Biyografisi I Şinasi Yüzbaşıoğlu Evlilikleri

Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında?. Müge Anlı ile evlenecek olan Şinasi Yüzbaşıoğlu Ne İş Yapıyor? merak konusu oldu. Evlilik arifesinde olan Şinasi Yüzbaşıoğlu evlilikleri de araştırılırken bir yandan da Şinasi Yüzbaşıoğlu Nereli? araştırılıyor. Gelin birlikte Şinasi Yüzbaşıoğlu Hayatı ve Biyografisi öğrenelim…

Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir?

25 Haziranda evlilik tarihi olduğunu açıklayan Müge Anlı, müstakbel damat adayının Şinasi Yüzbaşıoğlu olduğunu kendi programında açıklamıştı. Bunun üzerime merak konusu olan Şinasi Yüzbaşıoğlu hakkında araştırmalar yapılmaya başlandı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucu, canlı yayında yaptığı açıklamada evleneceğini söyleyerek, “Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru.” dedi. Müge Anlı’ nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun mesleği açıklamanın ardından merak konusu oldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucu, canlı yayında yaptığı açıklamada evleneceğini söyleyerek, “Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru.” dedi. Müge Anlı 20 Haziran 2022 tarihli canlı yayınında Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıkladı. Müge Anlı’ nın bu ikinci evliliği olacak. Tüm açıklaması şu şekilde:

“Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki… Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. Sizi okumuyorum!


Şinasi Yüzbaşıoğlu Hayatı ve Biyografisi

Şinasi Yüzbaşıoğlu, Adana doğumludur ve 58 yaşındadır. 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atanmıştır. Yakında Müge Anlı ile evlenecektir. Daha önce Adana emniyet müdürlüğünde de görev almıştır. Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürüdür. Daha önce Adana’da da aynı görevde bulunmuştur.

👉 Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile Evleniyor


Twitter 👉 Müge Anlı

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu