Kimdir

Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında? Şinasi Yüzbaşıoğlu Hayatı ve Biyografisi I Şinasi Yüzbaşıoğlu Evlilikleri

Müge Anlı ile evlenecek olan Şinasi Yüzbaşıoğlu Ne İş Yapıyor? merak konusu oldu. Evlilik arifesinde olan Şinasi Yüzbaşıoğlu evlilikleri de araştırılırken bir yandan da Şinasi Yüzbaşıoğlu Kaç Yaşına? araştırılıyor. Gelin birlikte Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Hayatı ve Biyografisi öğrenelim…

Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir?

25 Haziranda evlilik tarihi olduğunu açıklayan Müge Anlı, müstakbel damat adayının Şinasi Yüzbaşıoğlu olduğunu kendi programında açıklamıştı. Bunun üzerime merak konusu olan Şinasi Yüzbaşıoğlu hakkında araştırmalar yapılmaya başlandı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucu, canlı yayında yaptığı açıklamada evleneceğini söyleyerek, “Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru.” dedi. Müge Anlı’ nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun mesleği açıklamanın ardından merak konusu oldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucu, canlı yayında yaptığı açıklamada evleneceğini söyleyerek, “Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru.” dedi. Müge Anlı 20 Haziran 2022 tarihli canlı yayınında Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıkladı. Müge Anlı’ nın bu ikinci evliliği olacak. Tüm açıklaması şu şekilde:

“Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki… Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. Sizi okumuyorum!

Şinasi Yüzbaşıoğlu Hayatı ve Biyografisi

Şinasi Yüzbaşıoğlu, Adana doğumludur ve 58 yaşındadır. 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atanmıştır. Yakında Müge Anlı ile evlenecektir. Daha önce Adana emniyet müdürlüğünde de görev almıştır. Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürüdür. Daha önce Adana’da da aynı görevde bulunmuştur.

Şinasi Yüzbaşıoğlu  daha önce evlilik yaptı mı bilinmiyor ama Müge Anlı Burhan Akdağ ile iki kez evlendi, kızları Lidya dünyaya geldi.

👉 Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile Evleniyor I Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında?


Müge anlı Evlilikleri

Müge Anlı’ nın ilk eşi Burhan Akdağ

1973 İstanbul doğumlu olan Müge Anlı ilk evliliğini Burhan Akdağ ile yaptı. Müge Anlı’nın bu evlilikten bir kızı oldu. Müge Anlı ve Burhan Akdağ olaylı bir boşanma ve velayet süreci yaşadı. Burhan Akdağ bir dönemin en ünlü magazin programı yapımcısıydı.

Müge Anlı’ nın ilk evliliği

Magazin muhabirliği yapan Müge Anlı ilk eşi Burhan Akdağ ile Kanal 6’da tanışıyor. Burhan Akdağ o zamanlar kanalda magazin müdürlüğü yapıyor.

Müge Anlı ile yasak aşk yaşamaya başlayan Burhan Akdağ, ilişkisini rahat sürdürebilmek için eşinden boşanıyor. 2 çocuk sahibi olan Akdağ, boşanmanın ardından Müge Anlı ile 1993 yılında nikah masasına oturuyor.

Kızları Lidya dünyaya geliyor

Çiftin mutlu giden evliliği ilk meyvesini veriyor ve kızı Lidya Müge Akdağ 2002 yılında dünyaya geliyor. Doğduğu günden bu yana Müge Anlı’ nın en hassas noktası olan kızı Lidya’yı kameralardan uzak tuttuğu için kızı hakkında pek bir bilgi yok.

Lidya Müge Akdağ’ın şu anda 20 yaşında olduğu üniversiteye hazırlandığı biliniyor. Çevresi tarafından annesine benzetilen Lidya’nın 1.62 boyunda ve 49 kilo olduğu ise hakkında bilinenlerden bir kaçı.

Neden boşandılar?

Kızı Lidya’nın doğumundan sonra Müge Anlı kariyerinde yükselmeye, eşi Akdağ ise düşüşe geçiyor. Bu durum çift arasında giderek büyüyen bir sorun haline geliyor ve boşanmaya karar veriyorlar. Müge Anlı boşanmak istediğini dile getirince Burhan Akdağ gurur yaparak tartışmanın hemen ertesi günü boşanma davası açıyor ve çift hızlı bir şekilde boşanıyor. Boşandıktan sonra kızları Lidya nedeniyle sık sık bir araya gelen Müge Anlı ve Burhan Akdağ yeniden evlenmeye karar veriyorlar ve çift 2. kez nikah masasına oturuyor.

Şiddet gördüm iddiası

İkinci kez evlenen çiftin ilişkileri ilk yıllar güzel geçse de yeniden tartışmalar alevleniyor ve yeniden boşanıyorlar. Bu kez boşanmaya karar veren ve dava açan taraf Müge Anlı oluyor. Anlı, eşinden şiddet gördüğünü iddia ederek dava açıyor.

Mahkeme yapılan suçlamaları göz önüne alarak Lidya Müge Akdağ’ın velayetini annesi Müge Anlı’ya veriyor. Ünlü sunucu kızı Lidya’nın, babası ile görüşmesine uzun yıllar izin vermiyor.

Uzun yıllar kızını göremeyen baba Burhan Akdağ ise Koynumdaki Yılan adında bir kitap yazarak kızına duyduğu özlemi anlatıyor.

Başka adamdan hamile iddiası

Müge Anlı hakkında eski eşi Burhan Akdağ’ın ortaya attığı iddia yenilir yutulur cinsten değildi. Akdağ, Müge Anlı’nın programa ara verme sebebinin evli bir adamdan hamile olması olduğunu öne sürüyor. Bu iddia karşısında çılgına dönen Müge Anlı eski eşiyle tekrar mahkemelik oluyor


Twitter 👉 Müge Anlı

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu