Kimdir

Survivor Burçak Tuncer Kimdir, Kaç Yaşında? Burçak Tuncer Hayatı ve Biyografisi

Survivor Burçak Tuncer Kimdir, Kaç Yaşında?. Bir dönem Survivor da gönüllüler takımında yarışmacı olarak yer alan Burçak Tuncer Nerelidir? merak edilmeye başlandı. Yarışmadaki performansı ile ilgi çeken Burçak Tuncer Survivor‘ a kendi hikayesini yazmak için katıldığını belirten Burçak Tuncer Hayatı ve Biyografisi araştırılmaya başlandı. Gelin birlikte tüm detayları öğrenelim… 

Survivor Burçak Tuncer Kimdir?

1992 İzmir doğumlu olan Burçak Tuncer,  2017 yılında Survivor Gönüllüler kadrosunda yer almıştı. Gönüllüler takımının iddialı isimlerinden olan Burçak Tuncer, ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda gösterdiği performans ile ilgi odağı olmuştu.

Koç burcu olan Tuncer, yarışma için oldukça iddialı olduğunu dile getiriyor. İlköğretim ve lise eğitimini İzmir Tevfik Fikret Lisesi’nde okuyan Tuncer, Üniversite eğitimini ise İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık bölümünde tamamladı. Tuncer, mimar olarak görev yapıyor.

Eğitim hayatı süresince pek çok sanat dalıyla da ilgilenen Tuncer, bu yeteneğinin peşinden gitme kararı kaldı. Resim alanında birincilik ödülleri elde eden Tuncer, ayrıca Çeşme Sanat Galerisi’nde kişisel resim sergisini de açtı.

👉 Kiryakos Miçotakis Kimdir, Kaç Yaşında? 


Burçak Tuncer Hayatı ve Biyografisi

Survivor 2017 kadrosunun genç isimlerinden Burçak Tuncer, İzmir Karşıyaka’da 1992 yılında dünyaya geldi. 6 Nisan doğumlu olan Survivor Gönüllüler yarışmacısı Burçak Tuncer, Koç burcu. Burçak Tuncer Mimarlık yapmakta. İlkokul ve lise eğitimini İzmir Tevfik Fikret Lisesi’nde okuyan Burçak Tuncer, Üniversite eğitimini ise İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık bölümünde tamamladı.

Sanatın birçok dalına ilgi duyan Burçak Tuncer, eğitim hayatı boyunca pek çok sanat dalıyla ilgilendi. Yeteneği doğrultusunda devam eden Survivor Gönüllüler yarışmacısı, resim dalında birincilik ödülleri kazandı. Burçak Tuncer ayrıca Çeşme Sanat Galerisi’nden kişisel resim sergisi açtı.

İnstagram 👉 Burçak Tuncer

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu