Kimdir

Survivor İhsan Tarkan Kimdir, Kaç Yaşında? İhsan Tarkan Hayatı ve Biyografisi

Survivor İhsan Tarkan Kimdir, Kaç Yaşında?. Geçtiğimiz yıllarda Survivor  yarışmacısı olan ve yeni dönemde Survivor da yorumcu olan ekranlarda gördüğümüz İhsan Tarkan Nerelidir? Programda yaptığı yorumlarla sık sık gündeme gelen İhsan Tarkan evli mi? İhsan Tarkan sevgilisi kim? Gelin birlikte İhsan Tarkan Hayatı ve Biyografisi öğrenelim…

Survivor İhsan Tarkan Kimdir?

Survivor panorama da yorumcu olarak ekranlara gelen İhsan Tarkan, yaptığı yorumlarla da sık sık gündeme gelen isimlerden. 2010 yılında Survivor yarışmasında Merve Oflaz ile finale kalan İhsan Tarkan günümüzde TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama ’da devam ediyor. İlk olarak ‘Var Mısın Yok Musun?’ yarışmasıyla tanınan İhtan Tarkan, ardından Survivor 2010 sezonuna katılarak finale kadar ismini yazdırmıştı. 

1980 yılında aslen Sakarya’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Spor Akademisinden mezun olmuştur. Günümüzde İstanbul Etiler’de Mayadrom Sports Center’da spor eğitmeni olarak çalışmalarını sürdüren İhsan Tarkan’ı ekran severler Varmısın Yokmusun? yarışması ile tanımıştır.

Spor dünyasında ünlülerin hocası olarakta anılan İhsan Tarkan Varmısın Yokmusun yarışmasında son iki kutuda 100.000 ve 500.000 kaldığında 220 Bin TL’lik teklifi reddetmiş ve kutusuna gitmiştir. Kutusundan ise 100.000 TL çıkmıştır. Bu cesareti ilede yarışmada dikkatleri üzerine çekmiştir.

👉 Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında? 


İhsan Tarkan Hayatı ve Biyografisi

İhsan Tarkan, 1980 yılında Sakarya’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Spor Akademisinden mezun olduktan sonra spor eğitmeni olarak çalışmaya başladı. İhsan Tarkan pek çok ünlü ismin spor eğitmenliğini üstlendi. Survivor Panorama yorumcuları arasında yer alan İhsan Tarkan merak uyandırdı. Acun Ilıcalı’nın sunduğu TV8’in sevilen yarışması Survivor All Star 2022 yılına da damga vuruyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu