Kimdir

Tülin Ece Yazkan Kimdir, Nerelidir? Tülin Ece Yazkan Hayatı ve Biyografisi

Bir çok dizi ve film de rol alan Tülin Ece Yazkan Kimdir, Kaç Yaşında? merak edilmekte. Son olarak Bir Peri Masalı dizisinde Ümit  karakteri ile karşımıza çıkan Tülin Ece Yazkan Estetiksiz hali merak konusu olmuştu. Sempatik tavırları ve oyunculuğu ile beğenileri kazanan Tülin Ece burun estetiği sonrası dikkatleri üzerine çekmişti. Gelin birlikte Tülin Ece Yazkan Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Tülin Ece Yazkan Kimdir?

Sempatik tavırları ve oyunculuktaki başarısı ile dikkatleri üzerine çeken Tülin Ece Yazkan son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Özellikle Burun estetiği sonrası araştırılan isimlerden olan Tülin Ece Yazkan Estetiksiz hali de merak edilir oldu. 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tülin Ece, 2022 yılı itibari ile 31 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur..

İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılanda yayınlanan Yılanların Öcü dizisi ile yaşayan Tülin Ece daha sonrasında, Yazın Öyküsü, Bodrum Masalı ve Kırlangıç Fırtınası, Ufak Tefek Cinayetler yapımlarında rol almıştır. Sefirin Kızı dizisinde Menekşe karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde Bir Peri Masalı dizisinde Ümit Köksal karakterine hayat vermektedir..


Tülin Ece Yazkan Hayatı ve Biyografisi

Tülin Yazkan, 1.62 metre boyunda, 45 kilo ve Balık burcudur. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayınlanan Yılanların Öcü dizisi ile yaşayan Tülin Yazkan daha sonra, Yazın Öyküsü, Bodrum Masalı ve Kırlangıç Fırtınası, Ufak Tefek Cinayetler gibi yapımlarda rol almıştır..

Tülin Ece’nin Oynadığı Diziler

  • Sefirin Kızı / Menekşe / 2019
  • Ufak Tefek Cinayetler / 2017-2018
  • Kırlangıç Fırtınası / İnci / 2017
  • Bodrum Masalı / İpek / 2016
  • Yaz’ın Öyküsü / Öznur / 2015
  • Yılanların Öcü / 2014

İnstagram 👉 Tülin Ece Yazkan


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Dilan Polat Kimdir, Nerelidir? Dilan Polat Hayatı ve Biyografisi

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu