Gündem

Türkiye Gözyaşlarına Boğuldu: Bütün Köy 12 Yaşından Beri Dilek’i Kullandı!

Gaziantep’te doğduğu köyde yıllarca tüm köylüye satıldığını söyleyen Dilek Albayrak, canlı yayında Didem Arslan Yılmaz’dan yardım istedi. Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Programında Dilek Albayrak’ın yardım çığlığı Türkiye’yi derinden sarstı. “12 yaşından beri annem beni satıyor” diyen Dilek, Türkiye’yi ekran başına kilitledi. İşte Dilek Albayrak’ın hikayesi ve programın tüm videoları sizler için hazırladık.

17 Yaşındaki Dilek’in Yardım Çığlığı

 

17 yaşındaki Dilek ve kocası Bahattin’in VAZGEÇME stüdyosunda anlattıkları herkesi şoke etti. Gaziantep’te doğduğu köyde yıllarca tüm köylüye satıldığını söyleyen Dilek, canlı yayında Didem Arslan Yılmaz’dan yardım istedi. “Küçük kardeşimi de benim gibi kullanıyorlar, tüm ailem işin içinde, beni ve kardeşimi ailemden kurtarın!” dedi.

“Ekmek karşılığında satıldım” diyen Dilek başına gelenleri anlattı, tüm stüdyo gözyaşlarına boğuldu. Dilek Albayrak’ın açıklamaları herkesi şoke etti. “Babam ve abim beni istismar etti, kardeşime de aynısını yapacaklar!” dedi.

 

Kocası Bahattin, “Kayınvalidem bana aşıktı, kurduğu tuzağı öğrenmek için kayınvalideme aşkımı ilan ettim.” dedi, stüdyo karıştı. Kayınvalidesi tarafından uyku ilacıyla uyutulan damat, yaşananlarla ilgili kayınvalidesine ateş püskürdü.


“Annesi Dilek’i 1 Kilo Patates Karşılığında Sattı”

 

Canlı yayına Dilek’le ilgili telefonlar yağdı. İsimsiz tanıklar herkesin kanını donduran açıklamalarda bulundu. İddialar çığ gibi büyüdü. Tanıklar, annesinin talihsiz genç kızı “1 kilo patates, inşaat malzemesi ve 1 kilo balık” karşılığında başka erkeklere sattığına şahit olduklarını söyledi.


“Annem, Babam Oturup Bizi İzliyorlardı”

 

Didem Arslan Yılmaz’ın “Seni sattıktan sonra o sırada annen, baban nerede?” sorusuna Dilek, “Annem, babam oturup bizi izliyorlar. Kız kardeşime izletiyorlar, ailece hepsi izliyorlar.” yanıtını verdi. Arslan, bu sözlerin ardından donup kaldı. Dilek’in eşi Bahattin ise araya girerek, “Bunlar ne ki. Daha çok şey var. Hepsini anlatacağım, zamanı gelince hepsini anlatacağım” dedi. Program sunucusunun “Seni sattıktan sonra o sırada annen, baban nerede?” sorusuna Dilek, “Annem, babam oturup bizi izliyorlar. Kız kardeşime izletiyorlar, ailece hepsi izliyorlar.” yanıtını verdi. Arslan, bu sözlerin ardından donup kaldı. Dilek’in eşi Bahattin ise araya girerek, “Bunlar ne ki. Daha çok şey var. Hepsini anlatacağım, zamanı gelince hepsini anlatacağım” dedi.


Programın Tüm Videolarını Aşağıdan İzleyebilirsiniz

 
Öğrenci Gündemini Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Ederek Güncel Bilgilere Daha Hızlı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz.

Öğrenci Gündemi: Instagram

Öğrenci Gündemi: Twitter

Öğrenci Gündemi: Facebook

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu