Kimdir

Üç Kuruş Ferhan Kimdir, Kaç Yaşında? Üç Kuruş Ferhan Sadık’ı mı Öldürecek?

Üç Kuruş Ferhan Kimdir, Kaç Yaşında?. İzleyiciler tarafından tam not alan ve beğeni ile izlenen Show Tv kanalında yayınlanan Üç Kuruş dizisi, hem konusu ile hem de başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Dizide en çok merak edilen ve aratılan Üç Kuruş Ferhan kaç yaşında, hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? tüm bu soruların cevaplarını makalemizde bulabilirsiniz… Ayrıca Üç Kuruş Son Bölüm Full İzleyebilirsiniz…

Üç Kuruş Ferhan Kimdir, Kaç Yaşında?

Sinan Öztürk’ün yönetmenliğini yapmış olduğu Üç Kuruş dizisi ele aldığı konusu ile izleyicilerin dikkatini çekiyor. Ferhan karakterine hayat veren Diren Polatoğulları ise son günlerler çok fazla araştırılıyor. Ferhan, bazı geceler türkü barlarda sahne almaktadır. Başka gecelerde ise herkesten sakladığı geçmişiyle yüzleşmektedir. Kendi intikamının meleği Ferhan, Kartal ile ortak mazilerinin ise esiridir.


Üç Kuruş Ferhan Gerçek adı Nedir?

Üç Kuruş dizisinde Ferhan karakterini canlandıran isim Diren Polatoğulları’dır.


Diren Polatoğulları Kimdir?

1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Diren Polatoğulları, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Bugüne kadar Kurtlar Vadisi Pusu, Saklı Hayatlar, Aşk ve Devrim, Bir Ses Böler Geceyi, Kurtuluş Son Durak, Üsküdar’a Giderken, Karadayı, Son, Eski Hikaye, Kaçak, Şevkat Yerimdar, Kırık Kalpler Bankası, Küçük Esnaf gibi bir çok projede rol almıştır.

2017 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan ”Şevkat Yerimdar” dizisinde Şefik karakterine hayat veren Diren Polatoğulları, son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan ”Kırmızı Oda” dizisinde Hamdi Baba karakterini canlandırmıştır.


Ferhan Kimi Öldürecek?

Ferhan Şensoy’un öldürecekler listesi oldukça kabarık. Daha önce Mirsad, Kadir ve Şerif’i öldüren Ferhan Şensoy öldürecekler listesinde birçok kişi yer alıyor. Ferhan Şensoy dizide geçmişinde ona acı çektirenlerden tek tek intikam alıyor.


Üç Kuruş Oyuncuları

Uraz Kaygılaroğlu

Ekin Koç

Diren Polatoğulları

Aslıhan Malbora

Nesrin Cavadzade

Nursel Köse


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu