Kimdir

Umut Candan Kimdir, Kaç Yaşında? Umut Candan Hayatı ve Biyografisi

Bahar Candan ve Nihal Candan annesi ola Umut Candan Kimdir, Kaç Yaşında? merak edilmekte. Son günlerde Adı Nihat Doğan ile anılan Umut Candan Nerelidir? İste Benim Stilim Bahar Candan Annesi olan Umut Candan Evli mi? mesleği Ne? Gelin birlikte Umut Candan Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Umut Candan Kimdir?

Adı Nihat Doğan ile anılan Umut Candan Kimdir? merak konusu oldu. Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerin annesi olan Umut Candan da instagram hesabından paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dikkat çeken Bahar Candan’ın kendisi ve ablası kadar annesinin de renkli bir Instagram hesabı var. Bahar ve Nihal Candan kardeşlerin annesi, Umut Candan merak ediliyor.


Bahar Candan 17 Şubat 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 22 yaşındaki Bahar Candan, Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın ortanca kızıdır. Ablası Nihal Candan gibi o da İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasıyla ünlü oldu. Hukuk öğrencisi olduğu bilinen Bahar Candan’ın “Dondurma Gibisin” ve “Dom Pérignon” adlı iki şarkısı var. İşte Benim Stilim’deki konuşma tarzı, mimikleri ve ağlamalarıyla sık sık gündem olan Bahar Candan’ın Doya Doya Moda yarışması için 44 bedene çıktığı söyleniyor. Bahar Candan 1,76 cm boyunda ve 71 kilodur.


Gülnihal Candan, 15 Haziran 1995 yılında Mersin’de doğmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine devam eden Nihal Candan, TV8’de yayınlanan Bu Tarz benim yarışmasıyla ünlenmiştir. Aynı yarışmaya katılan 1997 doğumlu Bahar Candan adında bir kız kardeşi vardır. 16 Ekim 2014 tarihinde Bu Tarz Benim yarışmasına konuk olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazanmıştı.

İkinci sezon Bu Tarz Benim yarışmasında yarışmacı olarak yer alan Nihal Candan’ın yer aldığı programda Soner Sarıkabadayı konuk jüri olarak yer alırken, Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu ana jüri üyeleriydi. 7 Şubat 2016 tarihinde başlayan Survivor 2016 yarışmasına da Nihal Candan gönüllüler takımında yarışmıştı.

Instagram 👉 Bahar Candan


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Nursel Ergin Kimdir, Nerelidir? Nursel Ergin Hayatı ve Biyografisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu