Gündem

Usta Oyuncu Hüseyin Elmapınar Geçirdiği Kalp Krizi Sonrası Hayatını Kaybetti!

Kolpaçino filmi ile tanıdığımız usta oyuncu Hüseyin Elmalıpınar, İstanbul'da geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.

1971 Ankara doğumlu olan Usta oyuncu Hüseyin Elmadağ, İstanbul, Şişli’de kalp krizi geçirdi. Elmalıpınar, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Usta oyuncu Elmapınar, Kolpaçino, Ezel ve Kutsal Damacana gibi birçok yapım da rol aldı.

Hüseyin Elmapınar Geçirdiği Kalp Krizi Sonrası Hayatını Kaybetti

Oyuncu Hüseyin Elmalıpınar’dan acı haber geldi. Kolpaçino, Kutsal Damacana, Ezel ve Acı Hayat gibi yapımlarla tanınan usta oyuncu Hüseyin Elmalıpınar Şişli’de kalp krizi geçirdi. 1971 doğumlu Elmalıpınar, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Hüseyin Elmapınar Kimdir?

Hüseyin Elmalıpınar 23 Mart 1971 yılında Ankara’da doğdu. Ünlü oyuncu,1995 yılında dizi oyunculuğuna başladı. İlk kez Çiçek Taksi dizisinde oynadı. 2009’da Kolpaçino filminde, Hüseyin adındaki bir kabadayıyı canlandırdı. 2005-2007 yılları arasında ise Acı Hayat dizisinde, önce “Terzi”nin, daha sonra “Mehmet Kosovalı”nın sağ kolu olan “Numan” karakterine hayat verdi. Hüseyin Elmalıpınar, 2007 yılında gösterilen Kutsal Damacana filminde küçük bir rol aldı fakat bu filmde unutulmayacak bir repliğe imza attı.


Hüseyin Elmapınar’ın Rol Aldığı Yapımlar

Usta oyuncu Hüseyin Elmapınar, Cumhuriyet, Deli Yürek, Gökten Düşen Hazine, Üvey Baba, Ekmek Teknesi, Aşk Mahkumu, Cennet Mahallesi, Karım ve Annem, Kayıp Cennet İnsanları, Melekler Adası, Acı Hayat, Arka Sokaklar, Eşref Saati, Gece Gündüz, İpsiz Recep, Kanal-i-zasyon, Çıngıraklı Top, Düşman Kardeşler, Vay Başıma Gelenler, Soğuk Ölüm, Cesur Yürek, Allah Diyen Kanepe, Parayı Bulduk, Canavar Gibi, Karımı Gördünüz mü?, Kayseri Aslanı Çin İşi ve Sinyalciler Son Akşam Yemeği gibi birçok dizi ve filmde rol aldı.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu