Oyun

Valorant Nick Değiştirme: Valorant İsmi Nasıl Değiştirilir?

Her Valorant görünen adı, kullanıcının Riot hesabına bağlanmıştır, bu da adı değiştirmeye kolay ve hızlı erişim sağlar. İşlem oldukça basit ve sadece birkaç dakika sürüyor. Ayrıca, oyun daha fazla popülerlik kazanmaya başladığında geliştiricilerin yakında bir ödeme duvarının arkasına isim değiştirme seçeneğini koymaları da muhtemeldir, bu yüzden hala yapabiliyorken ondan en iyi şekilde yararlanmanız en iyisidir.

League of Legends, Teamfight Tactics ve Legends of Runeterra gibi diğer popüler oyunlar için şirket aslında kullanıcılardan görünen adlarını değiştirmeleri için ücret alıyor. Kullanıcıların, görünen adlarını her değiştirmek istediklerinde Riot Puanı şeklinde oyun içi para harcamaları gerekir.

Valorant Nick Değiştirme: Valorant İsmi Nasıl Değiştirilir?

Valorant görünen adınızı değiştirmek oldukça kolaydır ve birkaç basit adımı izleyerek yapılabilir. Valorant’ta isminizin nasıl değiştirileceğini öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyiniz.

  1.  Valorant’ta adınızı değiştirmek için oyun istemcisini kapatmanız ve bu bağlantıdan Riot’un web sitesinde oturum açmanız gerekir .Daha önce oturum açtıysanız, oturum açma ayrıntılarınızı yeniden onaylamanız istenebilir. Sistem, bir sonraki adıma geçmeden önce kayıtlı e-postanız üzerinden bir kod bulmanızı isteyecektir. Bu, ikincil doğrulamanın bir parçasıdır.
  2. Giriş yaptıktan sonra, Riot ID sekmesine gidin ve Valorant görünen adınızın hemen yanındaki kalem simgesine tıklayın. Bu size yeni bir ad ve benzersiz bir hashtag seçme seçeneği sunar.
  3. Kullanılabilirliği kontrol etmek için yeni bir ad girin. Varsa kaydedin. Değişiklikleri kaydettikten sonra, sisteminizde Valorant’ı başlatın ve gitmeniz iyi olur.

Sistemin görünen adınızı sürekli değiştirmenize izin vermeyeceğini unutmayın, bu nedenle akıllıca seçtiğinizden emin olun. Söz konusu hashtag, League of Legends’ta sahip olduğunuz klan etiketlerine benzer şekilde bir grup harf veya bir sayı dizisi olabilir. Ancak, benzersiz bir adınız varsa, sistem sizden bir hashtag girmenizi istemeyecektir.

Farklı sunucular için bile iki kullanıcı adının artık aynı olamayacağını da belirtmek gerekir. Her biri için benzersiz bir kullanıcı adına sahip olmanız gerekecektir.

[ilgiliMakale icerik_id=”20558″]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu