Gündem

Wish Nedir? Wish Ürünleri Neden Ucuz?

Wish.com, Peter Szulczewski ve Danny Zhang tarafından 2010 yılında kuruldu. San Francisco merkezli şirketin şu anda Amsterdam, Toronto ve Şanghay da dahil olmak üzere dünyanın her yerinde ofisleri var ve 800’den fazla çalışanı var. Haziran 2020’de Wish.com, web analizi hizmeti Similarweb’e göre dünyanın dört bir yanından 69,9 tekil ziyaretçiyle 122,5 milyon ziyaret gerçekleştirdi. Ve aynı ay İngiltere’den neredeyse sekiz milyon benzersiz ziyaret gerçekleştirdi. Bu, onu Birleşik Krallık’ta en çok ziyaret edilen 118. web sitesi ve Birleşik Krallık’ta en çok ziyaret edilen sekizinci çevrimiçi pazar haline getirdi.

Wish.com Ne Satıyor?

Wish.com mücevher, ayakkabı, tablet, elbise, mobilya, beyaz eşya, bebek kıyafeti kısacası Wish.com aklınıza gelebilecek neredeyse her şeyi satıyor.


Wish’den Alınan Ürün Kaç Günde Gelir?

En düşük fiyatları ve geniş ürün yelpazesi ile birlikte, müşteriler Wish’in düşük nakliye hızlarını da biliyorlar. Wish satıcılarının% 87’si doğrudan Çin’den gönderim yapıyor; bu, Wish’in 1-5 günlük sipariş karşılama kuralına rağmen müşterilerin ürünlerini almak için genellikle iki ila dört hafta beklediği anlamına geliyor.

Bazı Wish müşterileri uygun fiyatlı ürünler karşılığında bu kadar uzun süre mutlu bir şekilde beklerken, gerçek şu ki çoğu siparişin ulaşması çok daha uzun sürüyor ve bu da teslimat hızını Wish uygulamasıyla ilgili en önemli şikayetlerden biri haline getiriyor.


Wish Ürünleri Neden Ucuz?

Wish‘te satılan ürünlerin ucuz olmasının bir diğer nedeni direkt olarak fabrika ile satış yapılmasıdır. Yani Wish sitesinde aracı firmalar yok. Bu nedenle Wish‘te satılan ürünler daha ucuz.


Wish Ürünleri Sahte midir?

Wish.com, Amazon ve eBay kadar yasaldır. Şirket gerçektir (San Francisco merkezlidirler) ve platformda ürün satan gerçek şirketler vardır . Hizmet, moda ürünleri, ev eşyaları ve aletlerde çılgın düşük fiyatlar sunuyor. Bu satılan malın önemli bir kısmının sahte olduğu anlamına gelir.


Wish Ürünleri Nereden Gelir?

Wish‘daki ürünler bütün dünyadaki mağazalardan gelmektedir. Genel olarak bir çok sipariş Asya veya Birleşik Devletler’den gönderilir.


Wish Kapıda Ödeme Var mı?

Kredi kartına taksit imkanı sunan güvenli online alışveriş, %5 İndirim avantajıyla Havale veya Eft seçeneği ya da ; Kapıda Kredi Kartı veya Kapıda Nakit Ödeme imkanlarından faydalanarak, ödemelerin, ürün teslimi anında, kapınızda yapılabilmesine de olanak sağlıyor.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu