Kimdir

Yağız Sabuncuoğlu Kimdir, Ne İş Yapıyor? Yağız Sabuncuoğlu Hayatı ve Biyografisi

Yağız Sabuncuoğlu Kimdir, Ne İş Yapıyor? Yağız Sabuncuoğlu Hayatı ve Biyografisi. Spor sayfalarının aranan isimlerinden olan Yağız Sabuncuoğlu Kaç Yaşında, Nereli? merak edilenler arasında yer aldı. Kariyerinden günden güne başarılarla devam eden Yağız Sabuncuoğlu Nerede Çalışıyor? Gelin birlikte Yağız Sabuncuoğlu hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim.

Yağız Sabuncuoğlu Kimdir?

Son günlerde merak edilen isimler arasında yer alan ve Spor yorumculuğu hakkında aranan isimler arasında yer alan Yağız Sabuncuoğlu Kimdir? araştırılmakta. TV programları ve youtube kanallarında Spora dair yorumları ile dikkatleri üzerine çeken ve bu konuda uzmanlığı kanıtlanmış olan Yağız Sabuncuoğlu 1991 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. 2023 yılı itibari ile 32 yaşındadır ve aslen Eskişehirlidir..

Yağız Sabuncuoğlu Ne İş Yapıyor? sorusuna cevap verecek olursak; gazeteci Spor yorumcusu ve sosyal medya fenomeni olması yanı sıra aynı zamanda spor spikeri ve canlı yayın moderatörlüğü de yapmaktadır. Yağız Sabuncuoğlu kariyerine NTV Spor’da stajyer olarak başlamıştır. Ardından ise DAZN’da (Perform Media) 3 sene görev almıştır. Habertürk’e geçen Yağız Sabuncuoğlu, Habertürk ile eşzamanlı S Sport’ta maç spikerliği yapmıştır..


Yağız Sabuncuoğlu Hayatı ve Biyografisi

Bir çok farklı kanal ve programda çalışan ve spikerlik dışında canlı yayın programlarında moderatör olarak görev alan Yağız Sabuncuoğlu, 2018’de Haber Global’e geçmiş ve 2 sene boyunca muhabirlik yapmıştır. 2019’da International Sports Summit’de ‘Yılın En İyi TV Muhabiri’ seçilmiştir. 2020 Şubat’tan beri TRT Spor’da muhabirlik görevini sürdürmektedir..

Başarılı spiker ve yorumcu olan Yağız Sabuncuoğlu, 2019’da International Sports Summit’de ‘Yılın En İyi TV Muhabiri’ seçildi. 2020 Şubat’tan beri TRT Spor’da muhabirlik görevini sürdürüyor. Ayrıca son olarak Youtube’da Vole kanalında sunuculuk yapmaktadır..

Twitter’da Yağız Sabuncuoğlu

Instagram’da Yağız Sabuncuoğlu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu