Gündem

Yeni yıl mesajları 2020 ile sevgiliye, eşe, akrabaya en güzel yılbaşı mesajları gönderin!

Yeni yıl mesajları için birbirinden güzel ve anlamlı resimli yılbaşı mesajları, günün anlam ve önemini ‘Mutlu Yıllar’ mesajları ile eşlerine, akrabalarına ya da sevgililerine iletmek isteyen vatandaşların gündemini oluşturdu. En güzel , 2020 yeni yıl mesajları için gözler internet sayfalarına çevrildi. İşte, birbirinden güzel ve anlamlı resimli yılbaşı mesajları ve yeni yıl sözleri derlememiz.

Muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkmayı kendisine şiar edinmiş büyük milletimize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle 2020’in, yeni umut ve başarılara zemin oluşturmasını diliyorum.

2020 yılının ülkemize, milletimize ve tüm mazlum milletlere hayırlar getirmesini diliyorum

2020 yılının insanlık alemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

2020 yılına iyiliğin, kardeşliğin, sevginin, saygının, birlik ve beraberliğin hakim olması dileklerimle yeni yılın sağlık getirmesini temenni ediyorum

Çalışmalarımızın karşılığını aldığımız bir yıl olması umuduyla 2020’in tüm dünyaya huzur, barış; ülkemize ve camiamızı sonsuz başarılar getirmesini temenni ediyorum.

2020 yılının ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa güven, huzur, mutluluk ve refah getirmesini temenni ediyorum”


2020 yılının birlik ve beraberliğimizi, toplumsal huzurumuzu artırmasını, şehrimize, ülkemize ve tüm dünya’ya barış, başarı, sevgi, bolluk ve bereket getirmesini diliyorum

Yeni yıl hepimize iyilikler, güzellikler, aydınlıklar ve barış getirsin. Yeni yıldan en büyük dileğimiz bu…

Yeni yılın Anadolu’muz kadar bereketli, Ege’miz kadar heybetli, Akdeniz’imiz kadar sıcak, Marmara’mız kadar birleştirici, Karadeniz’imiz kadar hareketli ve Doğu’muz kadar bütünleştirici olması dileklerimle

2020 yılının tüm Türkiye ve dünyada çocukların, kadınların ve insanlığın yaşadığı, yıllardır süregelen zulümlerin ve zorbalıkların son bulduğu, demokrasi ve hukukun egemen olduğu, barış, kardeşlik ve huzurun kol kola gezdiği, bir yıl olmasını temenni ediyorum.


Umarım yeni yıl hayatınızın en iyi yılı olur. Tüm hayalleriniz ve tüm umutlarınız gerçekleşsin!Umarım başlamak üzere olan yeni yılda hayatınız sürpriz ve sevinçle doludur. Hayatta istediğiniz her şey gerçeğe dönüşsün.

Sevdiklerinizle birlikte mutluluğa yol alacağınız bir yıl dileriz. Hoş geldin 2020!

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu yıllar…

Herkes kalbinin renginde yaşarmış hayatı ve herkes kalbinin rengini bulaştırırmış etrafa… Mutlu Yıllar

Umudun hep var olacağı yeni yılın, mutluluk, sağlık ve hayatınızda hep kazançlar getirmesi dileklerimizle.

Bir yılı daha acısı tatlısı ile geride bırakıyoruz.

2020’ye girerken yeni yılda toplumsal barışı anlayışı ve saygıyı sağlayan bir ülke olmamız için ne gerekiyorsa herkes üstüne düşeni yapmalıdır.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu