Gündem

Yükselen Burç Ne Anlama Geliyor Ve Neden Önemli

Yükselen veya yükselen işaretinizi hiç duymadıysanız, sadece astrolojinin neden bu kadar doğru olduğunu anlamaya daldınız. Güneş işaretlerimiz bize kendimizden biraz bahsedebilirken, Ay, Başak, Merkür vb. Ve ‘yükselen’ işaretimiz için başka işaretlerimiz de var. Bu işaret, başkalarının bizi nasıl algıladığını ve herkese nasıl göründüğümüzü gösteriyor.

Yükselen Burç Ne Anlama Geliyor Ve Neden Önemli

Dünyaya her küçük ayrıntıyı anlatan bir teşhirci misiniz yoksa daha sakin ve sessiz taraf mısınız? Bu kategoride hangi işaretin altında olduğunuza bağlı olarak, yükselen işaretinizin ne olduğunu bilmede çok şey olduğunu görmeye başlayacaksınız. Bazen güneş işaretiniz ve yükselen bir işaret aynı olacaktır, ancak birisi size başka bir işaretin özelliklerine sahip olduğunuzu söylerse, bu neden olabilir.

Bazen güneş işaretimiz Oğlak olabilir, ancak kendinizi bir Yay gibi davranır ve ifade ederiz. Bu durumda, yükselen işaretiniz Yay olabilir veya farklı bir şey olabilir ve kendi yolunda aslında daha uygun olabilir.

Ve yükselen işaret sadece başkalarının bizi nasıl algıladığını açıklamakla kalmıyor, aynı zamanda hayata yönelmemizi de belirliyor. Bir Terazi özelliğiniz var, ancak seyahat etmeyi seviyor ve uzun süre tek bir yerde duramıyor musunuz? O zaman yükselen Yay olabilirsiniz, Güneş Terazi.

Astrolojiden ve diğer kehanet biçimlerinden her zaman zevk aldığını iddia eden biri olarak, doğum haritanı çektiğimde ve kaç farklı işaret olduğumu görünce şok oldum. Terazi’ye neredeyse yaklaşırken, çoğu Yay olan çeşitli özelliklere sahip olduğum için daha da şok oldum.

Kendiniz için bir rapor hazırlamak için astrolog olmanız veya en azından birinden yardım almanız gerekse de, çevrimiçi bir hesap makinesi kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, en doğru sonuçları elde etmek için doğum zamanınızı, yerinizi ve tarihinizi (elbette.) Bilmelisiniz. Zamandan emin değilseniz, her iki saatte bir değiştikleri için bunu atabilir.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu