Yaşam

Yüz Şeklinize Göre Karakter Analinizi Öğrenin

Yüz Şeklinize Göre Karakter Analinizi Öğrenin. Alın, burun, çene, kaşlar, gözler ve dudaklar karakteriniz hakkında bilgi verir. Yüzünüz aslında karakteriniz hakkında pek çok ipucu veriyor. Bu yüz ifadelerine sahip kişilerin özelliklerini içeren dokuz farklı yüz ifadesi ve yüz ifadeleri için karakter analizi yaparak karakter analizi yapabilirsiniz.

1- Uzun yüz şekline göre karakter analizi

Uzun yüzlü kadınlar genellikle uzun çizgileri ve atletik görünümleriyle dikkat çekiyor. İş gibi ön plana çıkıyorlar, kendilerini tatmin ediyorlar, lider olma arzusu var, bu insanların aileleri ve hayatlarındaki insanlarla sorunlu ilişkileri var. Düzensiz bir ruh hali en yaygın olanlardan biridir. Bu düzensizlikler potansiyellerini gösterememelerine neden olur.

2- Oval yüz şekline göre karakter analizi

Genelde dengeli bir ruh haline sahip olan oval yüzlü kadınlar, çekicilikleriyle dikkatleri hızlıca çekerler, bulundukları ortamda neredeyse en dikkat çeken kişilerdir. Alışık oldukları tutumu görmediklerinde tehlikeli hale gelirler ve kendilerine zarar verebilirler.

3- Yuvarlak bir yüz şekline göre karakter analizi

Hassas ve son derece eleştirel olan yuvarlak yüzlü kadınların arzu edilen ve istekli oldukları biliniyor. Uzun ve istikrarlı bir ilişki için yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınlar uzun bir elbise kesimi gibidir. Duyguları incinirse, zarar görmemek için kendilerini sert bir kabuğa sararlar.

4- Dikdörtgen bir yüzün şekline göre karakter analizi

Baskın ve sert yüzlü kadınlar hayatında genellikle siyasete yönelirler ya da istekli imajlarıyla dikkat çekerler, duygularına göre hareket ederlerse melankolik davranışlar sergileyebilirler, ancak mantıkları üstünse katı liderler olurlar.

5- Kare yüz şekline göre karakter analizi

Zihinleri ile diğer kadınlardan çok farklıdırlar Analitik düşünce yapıları onlara istediklerini elde etmede avantaj sağlar, üstün akılları ile istediklerini elde edemezlerse kavgacı olurlar.

6- Üçgen yüz şekline göre karakter analizi

Genel olarak entelektüel karakterleriyle öne çıkarlar. Yaratıcılıktaki farkı hissederler ve genellikle boşluğu doldurmayan izler bırakırlar.

7- Elmas yüzün şekline göre karakter analizi

Elmas yüzlü kadınlar tam bir istikrar anıtıdır. Yaşamları boyunca hızlı tempolu bir çalışma programını tereddüt etmeden sürdürebilirler, kendilerini zorlayacak duygusal boşlukları veya hırsları yoktur. Dayanıklılıkları ve kararlılıkları ile bilinirler.

8- Ters üçgen yüz şekline göre karakter analizi

Karakter olarak erkekler için potansiyel bir tehdit olarak görülürler. İstediklerini elde etmek için erkekleri kullanma konusunda doğuştan bir yetenekleri var ve genellikle akranları tarafından sevilmiyorlar, tıpkı kriz yönetiminde çok başarılı oldukları gibi, tehlikeli konumlardan yükselme potansiyeline sahipler. Ajans casusluk için yaratılmış gibi.

9- Kalbin yüz şekline göre karakter analizi

Alnındaki saçın yapısı gereği yüzleri kalbe benzeyen kadınlar genellikle dürüstlükleriyle ön plana çıkarlar. Saf ve saf güzelliği temsil eden bu kadınlar, içlerinde aynı saf karakteri koruyorlar. Zaman zaman masumiyetleri onları zor durumda bırakabilir ama o kadar güvenilir insanlar ki, herkesi kolayca destekleyebilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu