Gündem

Yüzüne Kezzap Atılan Bergen’in Doktoru İlk Kez Konuştu: “Çok Kötü Bir Durumdaydı”

Arabesk müziğin unutulmaz sanatçısı Bergen, Halil Serbest tarafından yüzüne kezzap atıldıktan sonra Ünlü plastik cerrah Prof. Dr. Onur Erol’un kapısını çaldı. Ankara, Hacettepe Üniversitesi’nde ücretsiz tedavi edilen Bergen’in doktoru Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında konuştu.

Yüzüne Kezzap Atılan Bergen’in Tedavisini Yapan Ünlü Doktor Onur Erol Yıllar Sonra Canlı Yayında Konuştu!

Sevdiği adam Halis Serbest tarafından defalarca şiddete maruz kalarak en sonunda vahşice katledilen Bergen’in hayatı son dönemde çekilen biyografik filmi nedeniyle oldukça gündemde. Bugün de Halis Serbest’in kezzap atması sonucu gözünü kaybeden Bergen’in tedavisini gerçekleştiren ünlü doktor Onur Erol, ‘Söylemezsem Olmaz’ canlı yayınında konuştu.

Prof. Dr. Onur Erol, “Böyle şeylerin tedavisi çok zordur. 40 sene geçti üzerinden. Tedavisini ben üstlendim, iyiliğimi yaptım ve unuttum. Çok kötü bir durumdaydı. Benden yardım istedi, o zamanki şartlarda ben de elimden geleni yaptım” dedi.

Konuşmasına da ‘Bergen gelecekten hâlâ ümidini kesmemişti. Gözünün içine kadar yanıktı. Kabarmaları yüzünden vücudunu zımparaladım. Eksik olan deriler vücudunun başka yerinden alınan derilerle kaplandı. Tedavisine bel bağlayan bir hastaydı, şımarık olmayan bir kadındı. Hayata bağlılığını, sanata bağlılığını büyük bir dirayetle yerine getirdi, Bergen’de bu vardı’ diyerek devam etti.

“Bergen, yüzünün yanık yerlerini makyajla kapatıp, sahnelere çıktı ve tekrar sanatını icra etti. Bu çok önemli bir şeydir.” diyen Onur Erol edavi durmadan iki yıl boyunca sürdü. Kezzap yanığı en kötü yanıktır. Göz yuvası yaptım. Protez göz konulması için ama vakti olmadı” şeklinde konuştu.


İşte ünlülerin kendisini emanet ettiği yılların tecrübeli doktoru Onur Erol’un o konuşması: 👇


👉  Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu