Yaşam

Adamınızın Gözlerini Yanınızda Tutmak İçin Paha biçilmez 8 İpucu

Adamınızın Gözlerini Yanınızda Tutmak İçin Paha biçilmez 8 İpucu. Kızlar, asla kendimizi kandırmayalım. Erkekler açgözlü. Kadınlar bunu çok iyi biliyor. “Eşimin, sevgimin veya kocamın gözlerinin dışarı çıkmasını istemiyorum” derseniz. bu altın kurallardan ödün vermemelisiniz. Sonunda, erkeğinizin gözlerini üzerinizde tutmak için bu paha biçilmez ipuçlarına göz atalım.

8. Cep telefonunu kim icat etti?

Gün boyunca gerekli olan gereksiz mesajlarla onu boğmayın veya sürekli olarak aramayın; gibi ”Beni özledin mi? Beni seviyor musun? Ne yapıyorsun? Şimdi bana bir resim gönderilsin mi? Bunları söyleme. Bu tür mesajlarla, onu daha çok sevmesini ya da özlemesini sağlayamazsınız. Bir hafta boyunca dişlerinizi sıkın, gün boyunca mesaj göndermeyin, aramayın, inanın, sizi aramaya başlayacak.


7. Kapıyı Açtığınızda Kesinlikle Gülümseyin

Asla soğuk bir karşılama yapmayın. Güler yüzlü olun. Gülümserken kapıyı açtığınızda, yüzünüze tahta gibi bakar, moralinizi rahatsız etmeyin. Zaten iş gününüzde yeterince rahatsız edecek partneriniz olumsuzluk yaşadı. Bununla birlikte, taş gibi yüzün nedeni siz değil, gün boyunca deneyimlenenlerdir. Kızlar, ben de çalıştığımı söylediğini duydum. Şimdi bu haberi okuduğunuza göre, partneriniz için bu fedakarlıkları yapmaya hazırsınız.

Ayrıca, dedikodu için eve davet ettiğiniz kız arkadaşınızı süsleyecek kadar bakımlı olun. Unutmayın, eşiniz ağdaki arkadaşınız değildir. Dahası, dikkatinizi çekmek ve onu heyecanlandırmak için bir şey. Bu konuda yetenekli değilseniz, o zaman mümkün olduğunca az kıyafet bırakın?


6. Eşiniz için Makyaj Diğer Kızlar İçin Yapmayın

Pazara gittiğinizde bile, eşiniz eve gelmeden hemen önce makyaj yapın. Ona hazırlandığınızı, çok çalıştığınızı bildirin. Bu arada, özellikle onun için giyinmiş olduğunun farkındasın. Evi birlikte terk ettiğinizde: ”Çabuk acele edin, bu evde erken çıkın! “Diyor ya da… Aslında kendini telafi ediyor, ama başkalarının size bu gecikmenin asla sorunlara dönüşmeyeceğini hissettirmesi için değil.


5. Yatak odanızı serbest bölge alın

Yatak odanda asla dövüşme. Yatak odalarının sadece uyumak için bir yer olmadığını lütfen unutmayın. Bırakın o özel odanız sizin serbest bölgeniz olsun. Yapmadığımı söyleme; Yapamam. Benzer şekilde, kendinizi ona bırakın ve bazen kendinizden size bırakmasını isteyin.


4. Ateşli Bir Kız Olun Çünkü Rakipleriniz Yanıyor

Her zaman “Sıcak ol, onu heyecanlandır” diyoruz. Asla bu kuralı atlamayın. Ona göre sokakların ve caddelerin yanmakta olduğunu unutmayın. Ama unutmayın ki, kendinizde sıcak olacaksınız. Eşinizin sizi mutlu etmesini istiyorsanız, onu yatakta mutlu etmelisiniz. Öte yandan, bu tür ekleri ve sorgulamaları bırakın. Onu böyle mi soruyorsun? Küçük detaylara asmayın, küçük detaylara bile kör olmayın, sağır olun.


3. Küçük Oyunlar ile Eğlenin

Seks oyunlarınızı küçük oyunlarla canlandırabilirsiniz. Bu ilişkinizi canlı tutacaktır. Sıradan ve yaygın cinsel yaşam, ilişkide mutsuzluğa neden olur. O zaman sevgilimin veya kocamın neden beni aldattığını söyleme. Erkeklerin aç olduğunu unutmayın, eğer beslemezseniz, göz dışarıda olacaktır, ancak bu oyunu aşırıya kaçmayın.


2. Küçük Dokunuşlar İlişkileri kaydedin

Ona dokunarak, öpüşerek, okşayarak ilginizi gösterin. Evet, okşayarak, yanlış okumadın. Unutmayın, erkekler okşamayı severler, çünkü dedikleri gibi ayılar aslında kediler gibidir.


1. Sevdiklerine Dikkat Edin

Hatırlamanız gereken önemli bir şey öpüşme tarzınızdır. Bazıları sert öpücüklerden, bazıları duygusal öpücüklerden hoşlanır. Ayarlama tamamen sizin elinizde. Cinsellikte neyi sevmediklerine dikkat edin ve bunları uygulamayın. Sonuç olarak, kızlar altın kuralların ilişkinizi kurtaracağını hatırlar.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Burcunuza Göre Aşktan Ne Bekliyorsunuz?

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu