Yaşam

Burcunuza Göre Aşktan Ne Bekliyorsunuz?

Burcunuza Göre Aşktan Ne Bekliyorsunuz?. Aşağıda her burcun aşka ve ihtiyaç duyduğu şeylere bakacağım ama mutlaka bahsetmeyeceğim. Bunlar, doğru koşullar altında herhangi bir ilişkiyi gerçekten geliştirebilecek şeylerdir. Bunların hepsi herkesin anlaması kolay olmasa da, onlara ihtiyaç duyanlar için oldukça değerli olacaklardır.

Burcunuza Göre Aşktan Ne Bekliyorsunuz?

Astrolojiye göre, burçlar insanların kişilikleri ve davranışları üzerinde etkili olabilecek faktörleri belirtirler. Ancak, burçlar tamamen belirleyici değildir ve her bireyin beklentileri, tercihleri ve ilişki ihtiyaçları farklıdır. Dolayısıyla, burcunuz ne olursa olsun, aşktan beklentileriniz kişisel deneyimlerinize, değerlerinize ve ilişki geçmişinize dayanacaktır. Burçlar hakkında bilgi edinmek eğlenceli olabilir, ancak gerçekten önemli olan, kendinizi ve ilişki ihtiyaçlarınızı anlamak ve bunlara uygun bir ilişki bulmaktır.

Koç – Sabır

Koç çok çalıştığı ve genel olarak sevgililerinin sabrı ile harcayacak fazla zamanı olmadığı için bir zorunluluktur. Koç burcu olmak söz konusu olduğunda, büyük bir sevgilide aradığınız bir şeydir. Aşıklarının tüm Koç’un geleceği ve daha büyük resmi olduğunu anlayabilmesi gerekir.


Boğa – Konfor

Boğa’nın ilişkileri içinde rahat olması gerekir, aksi takdirde oldukça uçarlar. Uzun mesafe için orada olacağınızı anlamasını sağlayamazsanız bir Boğa ile fazla uzaklaşmazsınız. Bu kolay bir başarı olmasa da çok önemlidir.


İkizler – Arkadaşlık

İkizler, ilişkilerinde her şeyden önce dostluğa ihtiyaç duyarlar. Aşıklarıyla konuşabilmeleri ve çok zaman geçirebilmeleri gerekir. Çok aktif bir işarettir, bu yüzden sevgilileri standartlarına uygun bir seviyeye ulaşamazlarsa uzun sürmezler.


Yengeç – Zaman

Kanser insanları çok zaman yönelimlidir. Ortaklarıyla olabildiğince fazla zaman harcıyorlar burçların en yaramazlarından bazıları. Çok verirken ciddi bir düzeyde dikkat bekliyorlar.


Aslan – Kabul

Aslan halkı çok açık sözlüdür ve büyük zamanların spot ışığında olma eğilimindedir. Diğerleri için bir gösteri yaptılar ama sevgilileri söz konusu olduğunda her şeyi paylaşıyorlar. En sevdikleri kişi ile kabul edilmiş ve açık hissetmek istiyorlar.


Başak – Anlamak

Virgos seçici ve sinir bozucu olsa da, sevgililerinin neden oldukları gibi olduklarını anlamaları ve her şeyin orada olmaları gerekir. Koydukları farklı duvarları birbirinden ayırmadan görebilecek çok özel ortaklara ihtiyaçları var. Bu, bulunması kolay bir şey değildir ve bu yüzden bekar olmak için çok zaman harcarlar.


Terazi – Güven

Terazi halkı her şeyden önce güvenin değeridir. Eşlerine güvenmek için eşlerine ihtiyaç duyarlar ya da tam tersi. 7/24 sevgilileriyle birlikte olmaktan hoşlanmıyorlar ama birlikte paylaştıkları anılar aşırı derecede değerli.


Akrep – Tutku

Beklendiği gibi Akreplerin tutkuya ihtiyacı var. Kendi akıllarında ve kalplerinde bir kıvılcımı ateşlemeyen biriyle birlikte olamazlar. Onları hissetmek istedikleri gibi hissettirmiyorsan, seni düşecekler.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu