Sıradaki içerik:

PUBG Mobil Hesabı Silme: PUBG Mobil Hesabı Nasıl Silinir?

Adobe Flash Player Yerine Kullanılabilecek Alternatifler

avatar

admin

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Adobe Flash Player piyasadaki en iyi ve en popüler Flash Player’lardan biriydi. 31 Aralık 2020 tarihinde hayatımızdan tamamen çıkan Adobe Flash Player müzikler, oyunlar, videolar ve web siteler gibi uygulamaları bilgisayarınızda çalıştırmaya yarayan web tabanlı çalıştırıcı platformdu şimdi ise Adobe Flash Player tamamen piyasadan kalktı. Peki Adobe Flash Player Yerine Kullanılabilecek Alternatifler Nelerdir? Adobe Flash Player’a alternatif olabilecek uygulamalar gerçekten var mı? işte yanıtları…

Adobe Flash Player Yerine Kullanılabilecek Alternatifler

1- Photon Flash Player ve Tarayıcı

Photon Flash Player Flash Player destekli bir Android web tarayıcısıdır. Photon Flash Player ve Browser’ı kullanışlı yapan şey, kullanıcıların flash içeriğini oynatmak için başka bir uygulama yüklemelerine gerek olmamasıdır.

İndirmek İçin TIKLAYINIZ.

2. FlashFox – Flash Tarayıcı

FlashFox en iyi Android web tarayıcıdır. Google Play Store’da bulunan en hızlı Adobe Flash Player alternatifi tarayıcıdır. FlashFox – Flash Browser ile, yerleşik flash player’a sahip olduğu için başka bir flash player uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Bunun dışında FlashFox – Flash Browser, kullanıcılara yer imleri, geçmiş, senkronize sekmeler, son sekmeler vb. Gibi diğer web tarama özelliklerini sunar.

İndirmek İçin TIKLAYINIZ.

3. HTML5

2011’de Adobe Flash, geliştiricilere platformda çalışan uygulamalar oluşturdu. O yıllarda HTML5 bugünkü kadar iyi değildi. Ancak HTML5, içeriği web üzerinde sunarak Flash Player’ın yerini yavaş yavaş aldı. Adobe Animate CC Artık basit Flash içeriğini HTML5 canvas’a yayınlama yeteneği sağlar. HTL5 Adobe Flash Player Yerine Kullanılabilecek Alternatifler birisidir.

Şu anda kullanabileceğiniz en iyi 3 Adobe Flash Player alternatifi bunlar. Başka bir Adobe Flash Player Alternatifi biliyorsanız, aşağıdaki yorum kutusuna bize bildirin…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli