Teknoloji

AirPods Pro Nasıl Kurulur?

Geçmişte bir dizi AirPod’unuz varsa, bunları iPhone’unuzla eşleştirmenin ne kadar kolay olduğunu biliyorsunuz. Eğer Pro AirPods Apple’ın kendine özgü bir Bluetooth kulaklık başlığı ilk çifti vardır, iyi, bir tedavi için konum.

Apple’ın son kulaklıkları, öncülleri gibi, bir iPhone ile o kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde eşleşiyor ki neredeyse büyülü. 

1. iPhone’unuzun yanındaki AirPods Pro kılıfını açın.

2. iPhone’unuz kilitliyse, kilidini açmanız istenir.

3. iPhone’unuzda bir eşleştirme isteği açılır. Bağlan’a basın.

Eşleştirdikten sonra, yeni AirPods Pro’nuzu nasıl kullanacağınız konusunda size yol gösterecek, Saydamlık Modu’nu nasıl etkinleştireceğiniz ve gelen bir metin hakkında sizi uyaran bir Siri özelliği olan Mesajları Duyurun nasıl etkinleştirileceği de dahil.

Bu ayarları herhangi bir zamanda değiştirmeniz gerekirse, Ayarlar’ı açın, Bluetooth’a dokunun ve Bluetooth cihazları listenizdeki AirPods Pro’nun yanındaki bilgi simgesine (“i” ile işaretli) basın. 

AirPods Pro’nuz kulaklarınıza koyduğunuzda iPhone’unuzla otomatik olarak eşleşmelidir, ancak herhangi bir nedenle bağlantıyı kaybederseniz (örneğin AirPod’ları başka bir Bluetooth cihazıyla eşleştirdikten sonra), yeniden bağlanmak için Bluetooth cihaz listesindeki AirPods Pro’ya dokunun. onlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu